fbpx

Pięknie wykończone 2 pok Księcia Witolda

Księcia Witolda
Cena:
2 700 zł
Opis nieruchomości
Pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie przy ulicy Księcia Witolda idealna dla osób ceniących sobie bliskość Wrocławskiego rynku.
2700 zł
Jasne i przestronne mieszkanie w pełni wyposażone, o powierzchni 53 m2 składa się z:

pokój dzienny z aneksem kuchennym 
przedpokój 
sypialna
łazienka
balkon

Sypialnia i salon przedzielone szybą, co daje poczucie przestrzeni. W sypialni wiszą kotary zaciemniające pozwalające na odseparowanie obu pokoi. Zarówno z salonu, jak i sypialni wyjście na balkon. Sypialnia posiada przestronną garderobę oraz wiatrak na suficie. W salonie rozkładana sofa oraz biokominek a także huśtawka. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęty AGD oraz Półkę na wina.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Do przystanków tramwajowych i autobusowych dzieli nas 1 minuta spaceru. Budynek nowoczesny i ekskluzywny z tarasem na ostatnim piętrze. Pomimo, że mieszkanie położona jest w centrum miasta, w samym mieszkaniu jest cicho.


W okolicy znajdują się

Uniwersytet Wrocławski
Wyspa Słodowa
Tereny zielone i rekreacyjne
Sklepy spożywcze
Wrocławski Rynek
Liczne restauracje i kawiarnie

Koszty wynajmu

czynsz najmu: 2700 zł

czynsz administracyjny 550 zł

prąd wg zużycia

kaucja 2700 zł

Miejsce w garażu podziemnym za dodatkową opłatą

Mieszkanie jest dostępne do wynajęcia od 1 kwietnia.

Nie czekaj, umów się na prezentację!

Rafał Balzasch
793 992 246
Tekton Property
51.11493
17.02721
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń