fbpx

Apartament na Ruskiej - 87 metrów!

Ruska
Cena:
957 000 zł
Opis nieruchomości
Apartament w samym sercu Wrocławia!
ul. Ruska

W sąsiedztwie Plac Solny, wrocławski Rynek!
Świetne pod inwestycje lub do zamieszkania!
W okolicy znajdują się liczne lokale gastronomiczne oraz tereny rekreacyjne.
Świetnie skomunikowane.
W bardzo bliskiej odległości przystanki tramwajowe i autobusowe w każdą stronę miasta.
W pobliżu liczne galerie handlowe, kina, teatry oraz Narodowe Forum Muzyki.

Powierzchnia: 87 m2

- salon  (22 m2)
- kuchnia z przedpokojem (15 m2)
- sypialnia 1 (15 m2)
- łazienka z prysznicem oraz toaletą (4 m2)
- osobna toaleta (1,5 m2) 
- sypialnia 2  (12,5 m2)
- sypialnia 3 (może być garderoba lub pokój biurowy, z którego się przechodzi do sypialni 2 - 17 m2)

Apartament w pełni rozkładowy!ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686

Tekton Property

51.11081
17.02552
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń