fbpx

Mieszkanie 2-pokojowe kamienna góra CENTRUM

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego
Cena:
630 000 zł
Opis nieruchomości
Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70m2 położone na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku zlokalizowane na Kamiennej Górze-centrum miasta Gdynii z ekspozycją południową z widokiem na Wzgórze Św. Maksymiliana. Klatka schodowa świeżo po remoncie, jest również nowa winda, świetna spółdzielnia dbająca o budynek. Mieszkanie w pełni umeblowane po uzgodnieniu tego z właścicielem. Średnia wysokość czynszu to 400zł.

Mieszkanie przestronne, składa się z 2 oddzielnych pokoi, w pokojach i na przedpokoju podłoga wyłożona parkietem dębowym lakierowanym z salonu wyjście na duży balkon (ok. 5m2) typu loggia z oknami balkonowymi na szerokości całego pokoju. Okno w kuchni sprawia, że jest ona bardzo jasna, umili to nam czas podczas gotowania, posiada również nową zabudowę kuchenną z płytą gazową i piekarnikiem elektrycznym, ściany i podłogi wyłożone nową glazurą i terakotą. Łazienka wykończona w bieli i szarości z kabiną prysznicową. Duży przedpokój z zabudowaną szafą wnękową i sypialnia z dużym oknem.

Na mieszkanie składa się:
-salon (ok. 22m2)
-sypialnia (ok. 11m2)
-kuchnia (ok. 8m2)
-łazienka (ok. 3m2)
-przedpokój (ok. 7m2)

Dodatkowo loggia 5m2 jak i również bardzo duża piwnica 10m2.
W cenie mieszkania jest również dostęp do naziemnego parkingu dostępnego wyłącznie dla mieszkańców z bramą otwieraną na pilot.

LOKALIZACJA:
Lokalizacja jest wspaniała pod względem bliskości placówek edukacyjnych w bliskiej odległości liceum ogólnokształcące, szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy w których zrobimy niezbędne zakupy takie jak Lidl, apteka i Biedronka-dojdziemy do nich zaledwie w kilka minut pieszo. Natomiast dla ludzi jedzących na mieście w okolicy są dostępne lokale gastronomiczne. Do Parku im. Marii i Lecha Kaczyńskich mamy zaledwie 500 metrów a na plażę miejską dojdziemy w 14 minut. Dla osób ceniących sztukę mam świetną informację Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza może być zlokalizowany w odległości 200 metrów od Twojego przyszłego mieszkania.

KOMUNIKACJA:
Lokalizacja zapewnia wygodny dojazd do Trójmiejskiej obwodnicy, natomiast, dla osób poruszających się komunikacją miejską mamy do dyspozycji:
SKM Gdynia Wzgórze Św.Maksym (10 minut pieszo)
Przystanek autobusowy (linie: 33, 710, N10, N20, N30, N94 i trolejbusowy (linie: 22, 23, 24, 29 i 710) (3 minuty pieszo)


Aby przekonać się o walorach tego mieszkania i jego położenia zadzwoń i umów się na prezentację. Zapraszam.
54.51149
18.54125
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń