fbpx

Bezczynszowy apartament w 8 lokalowym budynku

Mątwicka
Cena:
1 099 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się na pierwszym piętrze. Okolica jest cicha i bezpieczna z doskonałym dojazdem do centrum. Lokal jest jest jednym z ośmiu lokali umieszczonych w tym budynku,
z czego na jednym piętrze są tylko dwa, dzięki czemu jest zapewniona spokojna i sąsiedzka atmosfera.

LOKALIZACJA
Warszawa Ochota, 10 min do centrum, do najbliższego centrum handlowego (Blue City)tylko 1,5 km.
W niedalekiej odległości znajduje się przedszkole, szkoła, plac zabaw
oraz wiele lokali usługowych.
Bardzo dobra komunikacja- linie autobusowe 127, 128, 175, 157, 521, 136,
linie tramwajowe 7, 15, 25,. W okolicy dużo ścieżek rowerowych.

POMIESZCZENIA
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz 3 pokoi, wraz z oddzielną łazienką.
Atutem mieszkania jest, że ściany dzielące pokoje można usunąć, dzięki czemu mamy wiele możliwości do kombinacji np. zwiększenie salonu lub stworzenie dwóch/trzech dużych pokoi. Możemy zmodyfikować to mieszkanie idealnie do swoich potrzeb.

GARAŻ PODZIEMNY/PIWNICA
W cenie wliczone jest miejsce postojowe, które jest umiejscowione bezpośrednio w budynku w dodatku jest komórka lokatorska której wielkość to 4 m2 oraz dodatkowy składzik na kosiarkę czy też inne sprzęty ogrodnicze (dostępny dla wszystkich z ośmiu lokali)

OGRÓD
Ogród na powierzchnię 200 m, dostępny dla każdego z mieszkańców budynku, jest on ogrodzony murem, co daje poczucie bezpieczeństwa oraz miejsce na odpoczynek na świeżym powietrzu. Dostęp do niego mamy przez
garaż do którego schodzimy przez klatkę schodową.

DODATKOWE INFORMACJĘ:
- Garaż oraz Komórka lokatorska z obligatoryjnym wykupem za 100 000 tyś. złotych
- Czynsz wynosi około 200-250 zł
- Monitoring na ogrodzie jak i w garażu
- Winda która prowadzi na każde piętro wraz z garażem i piwnicą
- Budynek jest świeży, powstał w 2019 roku
- Mieszkanie ma okna na wschód jak i zachód
- Mieszkanie posiada przedsionek z miejscem na np.: rower, wózek,
52.21142
20.97099
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń