fbpx

Luksusowy apartament blisko Strarówki

marsz. Ferdynanda Focha
Cena:
3 900 zł
Opis nieruchomości
Luksusowy apartament na Wzgórzu Focha skierowany do osób ceniących ciszę i spokój, a zarazem chcących mieszkać blisko centrum miasta.

Doskonała lokalizacja: blisko do centrum miasta ( Starówka 2 km,kolej SKM 800m, Dworzec PKP 800 Dworzec PKS 700m. W pobliżu liczne linie autobusowe( 100 m) i tramwajowe (350 m).
W otoczeniu pełna infrastruktura handlowo -usługowa:salony piękności 70 m, sklepy spożywcze 70m, Centrum Handlowe 400 m, Stacja Paliw 300 m, Szpital 200 m, Przychodnia lekarska 400 m

Apartament w podwyższonym standardzie,w pełni wyposażony, usytuowany na 2 piętrze nowoczesnego budownictwa.
Składa się z ;
-przestronnego salonu z kuchnią 42 m2 ( okna i od strony kuchni i od strony salonu). Z salonu wyjście na duży taras 22 m2 ,
-sypialni z wygodnym dużym łóżkiem małżeńskim (14m2)
-sypialni
-dwóch łazienek (7 i 3m2)
-przedpokoju (4m2)
Cena najmu 3900 zł, plus 735 zł czynsz administracyjny plus zużyta energia elektryczna.Internet we własnym zakresie.
Kaucja 4000 zł.Dostępne od  zaraz. 

Osiedle Invest Komfortu "Wzgórze Focha" składa się z 6 budynków 3 piętrowych i usytuowane jest w pobliżu centrum. W budynku znajduje się do dyspozycji mieszkańców sala bilardowa, fitness oraz sauny 
W obrębie osiedla do wspólnoty należą korty tenisowe oraz boisko do koszykówki.
Zapraszam serdecznie na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.35969
18.62629
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń