fbpx

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie, 57m2, Brochów

Cena:
455 000 zł
Opis nieruchomości

POL

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, na zamkniętym, spokojnym osiedlu, idealne dla małżeństwa lub singla, już czeka na swojego nowego właściciela. 

Cena - 455 000 zł.

Z wielką przyjemnością prezentuję przestronne 2-pokojowe mieszkanie w cichej dzielnicy Wrocławia - Brochów. Mieszkanie składa się z:
  • Salonu, połączonego z aneksem kuchennym (36 m2) z wyjściem na duży balkon (9,7 m2
  • Sypialni z wielką szafą oraz łóżkiem (10,5 m2)
  • Dużej, jasnej łazienki połączonej z WC (4,64 m2
  • Przedpokoju z zabudowaną szafą  (4,2 m2)
Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wykonane z materiałów najwyższej jakości co sprawia, że nie wymaga ono wielkich nakładów finansowych i jest gotowe do zamieszkanie. Duży salon ma miejsce gdzie można zrelaksować się na narożniku oglądając filmy, miejsce z wielkim stołem obiadowym, przy którym zmieści się cała rodzina, oraz miejscem z biurkiem, idealnie przeznaczonym na prace lub naukę.

Niski czynsz - 270 zł/dla 2 osób. 

Budynek
Osiedle zostało oddane do użytkowania w 2009 roku. Jest przeznaczone dla osób ceniących cisze, spokój i przede wszystkim - przestrzeń. Osiedle jest zamknięte ze szlabanem z dużą ilością zieleni na terenie oraz placem zabaw. Na osiedlu są ogólnodostępne miejsca parkingowe, a także garaże podziemne, z możliwością wynajęcia lub kupna miejsca postojowego. 

Lokalizacja:
Osiedle Parkowe zlokalizowane na wrocławskim Brochowie przy ulicy Semaforowej w bezpośrednim sąsiedztwie parku Brochowskiego. Dojazd do centrum miasta samochodem zajmuje nie całe 20 min. Całodobowo kursują autobusy, co jest wielkim atutem dla osób nie posiadających samochód. Za niedługo na Wrocławskim Brochowie powstanie aquapark. W okolicy jest:
  • biedronka - 750 m
  • żabka - 200 m
  • szkoła podstawowa - 550 m
  • przedszkola - 300 m
  • apteka 750 m
  • poczta - 500 m
Do mieszkania również przynależy komórka lokatorska.
Nie czekaj! Umów się na prezentacje już dziś!

Weber Michał
Tekton Property

51.0613
17.07854
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń