fbpx

LUX apartament ze SPA i ogrodem w Parku Dąbskim!

Rzeźbiarska
Cena:
5 900 zł
Opis nieruchomości
NOWA, NIŻSZA CENA!
Do wynajęcia luksusowy dwukondygnacyjny apartament o powierzchni 116 m2 położony wśród zieleni Parku Dąbskiego, z widokiem na Odrę i park!
Cena: 5900 zł + 1100 zł czynszu adm. + 180 zł media

Apartament jest skierowany dla osób pragnących mieszkać w luksusowych warunkach, wśród pięknych okoliczności przyrody, ale jednocześnie nie rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum miasta. 
Mieszkanie zostało odnowione w marcu 2020. Jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty AGD (np. zmywarka, odkurzacz, czy ekspres do kawy) oraz RTV. Z racji okien skierowanych na trzy strony świata (południe-wschód-północ), apartament jest zawsze bardzo dobrze doświetlony. W lato o komfort cieplny mieszkańców zadbają trzy niezależne klimatyzatory. W cenie miejsce w garażu podziemnym!

Apartamentowiec jest wyposażony w takie udogodnienia jak SPA, siłownia, sauna sucha, mokra, ping pong, czy też pokój relaksu. Do budynku przynależy duży ogród od strony parku. Całe osiedle jest strzeżone (ochrona oraz monitoring 24/7). 

Na powierzchnię 116 m2 składa się:
  1. piętro: przestronny salon, jadalnia z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem, gabinet, dwa tarasy
  2. piętro: duży pokój dzienny, łazienka z wanną, sypialnia, dwa tarasy
Lokalizacja:
Od wrocławskiego Rynku dzieli nas mniej niż 10 minut jazdy samochodem. Plac Grunwaldzki to kwestia 5 minut dojazdu. Najbliższy sklep leży w odległości 100 m, przedszkole- 200 m, przystanek autobusowy i tramwajowy- 300 m
Z kolei na samym osiedlu znajduje się restauracja, a także dodatkowe centrum fitness 24h.
Wokół mnóstwo terenów zielonych (mieszkasz na terenie parku!), gdzie można odpocząć i "złapać oddech" po męczącym dniu. 

Nie czekaj i umów się na wideoprezentację!
Jakub Tomczyk
Tekton Property
tel. 793 993 517
email: jakub.tomczyk@tektonproperty.pl
51.10034
17.0822
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń