fbpx

Klimatyczne mieszkanie w centrum Starego Miasta

Minogi
Cena:
2 500 zł
Opis nieruchomości
Klimatyczne mieszkanie  po kapitalnym remoncie, czeka na nowego najemcę w centrum Starego Miasta.

Lokal położony jest zaledwie 500 m od Gdańskiego Neptuna a także 550 m od Polskiej Filharmonii Bałtyckiej; 300 m od Bazyliki Mariackiej; od dworca kolejowego w Gdańsku 1,1 km a od lotniska im. Lecha Wałęsy - 13 km. Wokół liczne puby, kawiarnie, restauracje, Hala Targowa,CH Madison, BIEDRONKA.

Mieszkanie w wyższym standardzie,przez nikogo nie zamieszkałe,składa się z:
-pokoju wypoczynkowego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym,z którego jest wyjście na balkon 
-sypialni z wygodnym łóżkiem małżeńskim,
-łazienki z kabiną prysznicową, wc
-przedpokoju z zabudowaną szafą .

Koszt wynajmu 2500 zł +opłaty administracyjne 500 zł + prąd według zużycia.
Internet i TV we własnym zakresie. Miejsca parkingowe ogólnodostępne. Kaucja 3000zł , możliwość wystawienia faktury.
Preferowany najem długoterminowy, dla singla lub pary, osób nie palących, zwierzęta do uzgodnienia.Dostępne od zaraz.
Zapraszam serdecznie na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.35228
18.65555
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń