fbpx

Nowoczesne 3 pokoje na Bemowie

gen. Meriana C. Coopera
Cena:
2 600 zł
Opis nieruchomości

Prezentuję Państwu jasne, 3 pokojowe, 66 m2 mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie jest dostepne od 1 Maja.

Główne cechy nieruchomości
-Wysoki standard wykończeń
-Ciche, zamknięte i strzeżone osiedle
-Duża łazienka z dodatkową osobną toaletą
-Zabudowana loggia oraz balkon
-Drewniana podłoga
-Miejsce na parkingu podziemnym (możliwość podnajmu)
-Komórka lokatorska
-Internet 60 Mbit
-Plac zabaw na osiedlu

Mieszkanie oddane w 2009 roku, i dotychczas zamieszkane tylko przez właściciela. Jeden z pokoi urządzony jest jako sypialnia. Właściciel jest skłonny zaadoptować drugi pokój do potrzeb najemcy.

Lokalizacja
Osiedle zamknięte, monitorowane i strzeżone 24/7. Dore łącza komunikacyjne: 500 metrów do przystanku autobusowego, tramwajowego.

Dojazd do centrum w 30 minut transportem publicznym, 20 minut samochodem. 3 minuty do wjazdu na S8.

Przedszkole i szkoła podstawowa 15 minut pieszo. Liceum 20 minut transportem publicznym.

Tesco Extra i Kaufland 12 minut pieszo, 5 minut samochodem.

W pobliżu park, restauracje, bank, fryzjer, apteka, kort tenisowy.

Szczegóły najmu
Czynsz 700 zł - wliczone wszystkie rachunki, internet, TV. Kaucja: 3000 zł.
52.23612
20.89335
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń