fbpx

Świetne, wyremontowane mieszkanie w samym Centrum

Sienna
Cena:
2 500 zł
Opis nieruchomości
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed Państwem przytulne mieszkanie znajdujące się na Warszawskiej Woli przy ulicy Sienna 72A. Lokum usytuowane na 9 piętrze w nowoczesnym 13-piętrowym budynku. 

Mieszkanie o łącznej powierzchni 34 m2 podzielone zostało na sypialnię wyposażoną w: rozkładaną sofę, biurko, fotel, szafę. Salon: Sofa, fotel, komoda,stolik tv z telewizorem, stolik kawowy. Kuchnia w przedpokoju w pełni wyposażona: lodówka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, czajnik. Łazienka: wanna z prysznicem, pralka.

Mieszkanie po remoncie, bardzo widne z widokiem na wieżowce z zewnętrznymi roletami. Dodatkowo do mieszkania przypisane zostało miejsce postojowe na zewnątrz z rocznym abonamentem wynoszącym wyłącznie 40 pln. 

Preferowani najemcy: Singiel bądź para, minimalny okres najmu wynosi 12 miesięcy.

Doskonały punkt komunikacyjny. Nieopodal Metro Rondo ONZ, liczne przystanki autobusowe, tramwajowe. Liczne sklepy spożywcze, sklepy usługowe, szybki dojazd do Centrum Handlowego Złote Tarasy, kawiarnie, restauracje, punkty rekreacji i kultury.

KOSZTY
  1. Cena najmu - 2 500 pln
  2. Czynsz administracyjny - wliczony w czynsz miesięczny
  3. Media - prąd i woda w zależności od zużycia
  4. Naziemne miejsce postojowe - 40 pln rocznie
  5. Kaucja - jednomiesięczny czynsz
52.2307
20.99458
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń