fbpx

Dom Bielany Wrocławskie - Wynajem!

Porzeczkowa
Cena:
7 900 zł
Opis nieruchomości
Dom(bliźniak) na Bielanach Wrocławskich - Wynajem!

Wysoki standard wykończenia!

Dom mieści się na prywatnej ulicy, w bardzo ładnej i spokojnej okolicy, graniczy z kortem tenisowym od strony ogrodu oraz z polem od strony wejściowej/wjazdowej. BARDZO ZIELONO. Dom posiada rolety antywłamaniowe zarówno na parterze jak i piętrze, system alarmowy, ochronę, domofon, garaż oraz bramę wjazdową na pilota. Na oknach i wyjściach zamontowane są moskitiery.

Powierzchnia: 170 m2
Ogród: 454 m2

PARTER:

- Przedsionek (korytarz z wejściem do łazienki i salonu, lustro, szafa, wieszaki)

- Łazienka z prysznicem (ogrzewanie podłogowe)

- Salon z pięknym wykończeniem ścian i sufitów, stołem jadalnym i krzesłami, kompletem wypoczynkowym, TV, kredensem.

- Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD (lodówka, zamrażarka, zmywarka, piekarnik, płyta, okap, mikrofalówka, filtr wody, szafki)

- Wyjście na taras i ogród

- Klatka schodowa z oknem

Piętro:

- Korytarz z szafą

- Łazienka z wanną (ogrzewanie podłogowe)

- Gabinet (lub mały pokój dziecięcy)

- Sypialnia 1 (duża, z łóżkiem i szafą z widokiem w kierunku południowym)

- Sypialnia 2 ( nieco mniejsza, z wyjściem na balkon i widokiem na ogród)

* Poddasze (wejście z korytarza na piętrze) Możliwość wykorzystania jako dodatkowe pomieszczenie na artykuły, kartony itd.

CZYNSZ:
8800 zł + opłaty około 900 zł (zależny od ilości osób)

Na życzenie klienta istnieje możliwość wprowadzenia lekkich zmian aranżacyjnych oraz doposażenia.

Mieszkanie znajduje się 5 minut samochodem od Centrum Handlowe Bielany.
Blisko węzeł bielański (AOW, autostrada A4).
W bezpośredniej okolicy szkoła i przedszkole.

ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686

Tekton Property

 
51.03547
16.95992
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń