fbpx

Lokal biurowy dla firmy projektowej blisko Stoczni

Siennicka
Cena:
1 848 zł
Opis nieruchomości
Ciekawa oferta dla firmy projektowej, informatycznej, biura rachunkowego itp na terenie przemysłowej części miasta Gdańsk Przeróbka.
Dwa sąsiadujące obok siebie lokale:61,5m2+30,78m2 o łącznej o pow. 92,38m2 blisko Stoczni Jachtowej, Przystani Jachtowej Marina a także nie daleko śródmieścia Gdańska.

Bardzo dobra lokalizacja, w odległości 200m przystanek tramwajowy i autobusowy, gdzie w ciągu 5 minut dotrzemy do Starówki lub Obwodnicy Południowej łączącą trasę S6,S7 i A1.
W pobliżu dobrze rozwinięta struktura handlowo-usługowa:sklepy spożywcze, cukiernia, fryzjer, apteka, przychodnia lekarska, przedszkole, szkoła podstawowa.

Lokale biurowe przyległe do budynku na pierwszym piętrze posiadają niezależne wejście schodami metalowymi,zabezpieczone zamykaną kratą. Duża ilość okien daje doskonałą jasność w pomieszczeniach.Istnieje możliwość podłączenia alarmu,monitoringu oraz kamer. W większym pokoju jest toaleta oraz wydzielony aneks kuchenny. Zamieszczone na zdjęciach wyposażenie do uzgodnienia.
Wokół budynku wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.
Koszt miesięcznego czynszu 1848zł netto+ koszty eksploatacji tj. rozliczanie za media:
* woda, energia elektryczna: są zamontowane liczniki i najemca płaci zgodnie ze wskazaniem licznika i na podstawie faktury VAT dostawcy mediów.Ogrzewanie elektryczne.
Pomieszczenia dostępne już od marca. 
Kaucja dwumiesięczny czynsz.
Wymagany najem długoterminowy.

Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.3576
18.68266
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń