fbpx

Słoneczne mieszkanie 4 pokojowe 15 min od morza

Dywizjonu 303
Cena:
630 000 zł
Opis nieruchomości
Atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Zaspa zlokalizowanej 15 minut od morza spacerem! 

Lokalizacja:
Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy Zaspa, która charakteryzuje się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą usługową i komunikacyjną. Łatwy i szybki dostęp do pozostałych dzielnic trójmiasta, a zaledwie 15 minutowy spacer dzieli nieruchomość od plaży i bulwaru nadmorskiego. W najbliższej okolicy liczne sklepy, apteka, siłownia, gastronomia, szkoły, szpital i wiele innych. 

Budynek:
Mieszkanie znajduje się w niskim 4 - piętrowym budynku wielorodzinnym na 2. piętrze wybudowanym w 1978 roku. Na zewnątrz znajduje się duży ogólnodostępny parking, a na przeciwko bloku jest strzeżony parking płatny 70 zł/m-sc.

Mieszkanie:
Jest bardzo przestronne i ustawne, idealne dla rodziny lub jako inwestycja na dalszy wynajem.
Mieszkanie składa się z :
- 3 niezależnych sypialni,
- dużego salonu z zabudowaną loggią, która może służyć jako ogród zimowy lub weranda. Salon usytuowany jest od strony południowej dzięki czemu jest bardzo dobrze nasłoneczniony.
- łazienka
- oddzielna toalet
- kuchnia przestronna z oknem.

Mieszkanie zostało częściowo wyremontowane w 2019 roku:
- wycyklinowano wszystkie podłogi (świetna kondycja parkietu dębowego!)
- wymieniono wszystkie drzwi wewnętrzne
- nowe antywłamaniowe drzwi wejściowe
- nowe okna plastikowe, dodatkowo od strony południowej posiadają folię antyrefleksyjną oraz rolety wewnętrzne przeciwsłoneczne
- ściany i sufity były wygładzone i dwukrotnie pomalowane na biało
Do wyremontowania pozostała kuchnia i łazienki.

Mieszkanie jest dwustronnie nasłonecznione. Z okien salonu rozciąga się widok na tereny zielone i plac zabaw. Bardzo ustawne i posiada duży potencjał aranżacyjny.
Do mieszkania przynależy spora komórka lokatorska. 
Opłaty eksploatacyjne wynoszą szacunkowo 650 zł latem, a 850 zł zimą. 
Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa z instalacji miejskiej, kuchnia elektryczna.

Zobacz film dotyczący tej nieruchomości: https://youtu.be/IVO0I-O2EGU

54.38982
18.6026
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń