fbpx

Zamieszkaj lub zarabiaj od momentu zakupu!

gen. Romana Abrahama
Cena:
520 000 zł
Opis nieruchomości
 
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed Państwem świetne mieszkanie na warszawskim Gocławiu (Praga-Południe) leżące przy ulicy Gen. Romana Abrahama 2. Lokum usytuowane na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku bez windy z roku 1990. 

Mieszkanie o łącznej powierzchni 64,1 m2 podzielone zostało na 3 pokoje, w tym 2 sypialnie oraz większy pokój który może służyć jako salon (mniejsze pokoje 10,3 m2, 12,4 m2, większy pokój 19,2 m2). Do dużego pokoju przypisany został balkon. Dodatkowo przedpokój 9,6 m2, oddzielna, jasna, zamykana kuchnia 7,5 m2, łazienka, 3,7 m2, oddzielne WC 1,4 m2. Do lokum przypisana została także duża piwnica (największa w tym budynku) o metrażu 6,3 m2 oraz schowek lokatorski 1 m2. Istnieje możliwość parkowania w miejscu parkingowym nieopodal budynku. Każdy z lokatorów dostaje pilota od bramy która otwiera miejsce postojowe dla samochodów.

Stan prawny: Lokal stanowiący odrębną nieruchomość z założoną księgą wieczystą, grunty pod budynkiem uregulowane, jeden właściciel, brak obciążeń hipotecznych. Istnieje możliwość wsparcia się kredytem hipotecznym.

Mieszkanie będzie idealnym wyborem zarówno dla osób które chciałyby zamieszkać w tym miejscu, jak i także dla inwestora. W lokalu obecnie są najemcy którzy miesięcznie płacą czynsz w wysokości 2 500 pln. Najemcy są gotowi przedłużyć umowę z nowym właścicielem, w przypadku jeżeli nowy właściciel nie wyrazi zgody na pozostanie najemców w mieszkaniu, mają oni miesięczny okres wypowiedzenia umowy najmu.

OPIS OKOLICY

Serce Gocławia, tereny rekreacyjne, jeziorko Balaton, tereny zielone, liczne sklepy spożywcze, super markety, sklepy usługowe, restauracje, bary, apteki, banki, siłownie, szkoła podstawowa, przedszkole oraz wiele innych potrzebnych miejsc do życia codziennego. Nieopodal przystanki autobusowe z bezpośrednim połączeniem do każdego zakątka Warszawy (dojazd do ścisłego Centrum nie zajmuje dłużej niż 20 minut).

KOSZTY
  1. Cena nieruchomości - 520 000 pln (w cenie zawarta została piwnica, schowek lokatorski, miejsce postojowe)
  2. Czynsz miesięczny - 440 pln
52.22677
21.08443
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń