fbpx

Ustawne 2 pokoje 52m Mokotów ul. Bartycka

Bartycka
Cena:
522 000 zł
Opis nieruchomości
Funkcjonalne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m² z tarasem 9m. Zlokalizowane na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej. Lokal położony jest na kameralnym, zamkniętym osiedlu wyposażonym we własny plac zabaw i stojak na rowery.

Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Dużym atutem jest pojemna garderoba oraz oddzielne wc. Istnieje możliwość przearanżowania mieszkania na 3 pokoje. Wszystkie okna w mieszkaniu wychodzą na wewnętrzną część osiedla, dzięki temu w środku jest cicho. Umieszczony w podłodze system grzewczy zapewnia optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Mieszkanie składa się z:
• salonu ok. 21m
• otartej kuchni ok. 9m
• sypialni ok. 9,5m
• łazienki ok. 3,5m
• oddzielnego WC ok. 1m
• garderoby ok. 2m
• dużego balkonu ok. 9m

Budynek wyposażony jest w 2 nowoczesne windy.
Miejsce parkingowe na terenie zamkniętego osiedla.

Doskonała lokalizacja - bliskość do ścisłego centrum miasta i jednocześnie obecność obszaru chronionego Natura 2000, liczne parki - Parki Łazienkowski, Park Akcji Burza, jeziorko czerniakowskie, gdzie aktywne spędzą czas miłośnicy aktywności fizycznej.
W pobliżu znajdują się liczne sklepy - w tym Biedronka, Żabka, poczta, pralnia, przedszkole, szkoła podstawowa, kawiarnie i restauracje.
52.21257
21.06264
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń