fbpx

Nowy apartament Pixel House idealny dla singla

Legnicka
Cena:
1 700 zł
Opis nieruchomości
Pięknie wykończona kawalerka w wysokim standardzie dla singla/singielki z oddzielną kuchnią przy ulicy Legnickiej, Pixel-hause. Pierwszy najem! 
1 700

Nowe mieszkanie w pełni wyposażone, składa się z:
  • kuchnia 7,29 m2
  • pokój dzienny 16,32 m2
  • przedpokój 2,47 m2
  • łazienka 4,64 m2
  • balkon 4,37 m2
Mieszkanie jest częścią nowo powstałej inwestycji Pixel House (2019). Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Budynek mieści się przy centrum handlowym Magnolia Park oraz nieopodal Business Garden Wrocław. Do siłowni McFit dojście piechotą zajmuje 3 minuty. Pomimo, że mieszkanie położona jest przy ulicy Legnickiej, w samym mieszkaniu jest cicho.

Idealna komunikacja - pod budynkiem znajdują się przystanki linii tramwajowych (między innymi. 3, 10, 20, 33) i autobusowych, dzięki czemu w ciągu kilku minut możemy dostać się do centrum miasta.

W okolicy znajdują się tereny zielone i rekreacyjne: np. Park Popowicki, Park Zachodni, hala Orbita, ścieżki rowerowe, siłownia, basen, lodowisko.

Koszty wynajmu:
  • czynsz najmu: 1700
  • czynsz administracyjny 317 zł
  • miejsce parkingowe podziemne (opcjonalne) 250 zł
  • prąd, woda i ogrzewanie wg zużycia
  • kaucja 1700 zł

Mieszkanie jest dostępne do wynajęcia od zaraz

Nie czekaj, umów się na prezentację!

Rafał Balzasch
793 992 246 
Tekton Property


51.12212
16.9927
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń