fbpx

Apartament z ogrodem w centrum Wrzeszcza

Adama Mickiewicza
Cena:
705 536 zł
Opis nieruchomości
Zostań właścicielem apartamentu w inwestycji z własną historią!

Posiadamy wszystkie dostępne mieszkania w tej inwestycji oraz większość mieszkań z rynku deweloperskiego w całej Polsce! Zadzwoń, a chętnie opowiem więcej!

Nowa inwestycja mieszkaniowa łącząca historię z nowoczesnością - zrewitalizowany zabytkowy budynek, połączony z nowoczesnym obiektem o wysokim standardzie stanie się interesującym punktem na mapie Dolnego Wrzeszcza. Inwestycję będą tworzyć dwa budynki, które wspólnie uformują kwartał zabudowy.


LOKALIZACJA
Kilka kroków do przystanków tramwajowych oraz SKM Wrzeszcz.
Autobus - 450 m, 6 minut pieszo,
tramwaj - 450 m, 6 min pieszo,
SKM - 1 km, 13 min pieszo.
Odległość od Centrum: ok. 5,3 km.

OSIEDLE
- Instalacje światłowodowe i systemy TV naziemnej i satelitarnej wraz z  rozdzielniami w mieszkaniach.;
- infrastruktura dla rowerzystów (stojaki, pomieszczenia na rowery, boxy w hali garażowej;
- energooszczędne oświetlenie.
- zielone patio między budynkami,
- liczne restauracje, bary oraz punkty usługowe i kulturalne, bujna zieleń; w pobliżu trzy duże galerie handlowe, bowling, stadion.

W niedalekiej odległości znajdują się szkoła i uczelnie wyższe.

MIESZKANIE
Cena brutto miejsca postojowego: 35000.00 PLN
Liczba poziomów w garażu podziemnym: 1
Cena brutto komórki lokatorskiej: 2500.00 PLN/m2
Rodzaje ochrony: Domofon, Drzwi antywłamaniowe, Monitoring

Zapraszam do kontaktu!


54.38335
18.62159
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń