fbpx

Idealne dla rodziny,2 pokoje+duży salon,słoneczne

Pólnicy
Cena:
580 000 zł
Opis nieruchomości
Przestronne, jasne mieszkanie z dużym balkonem. Całość zaaranżowano z poczuciem stylu i elegancji, wykorzystując przy tym funkcjonalne oraz praktyczne rozwiązania. Zamieszkaj w spokojnej i zarazem bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Jasień.

MIESZKANIE
Usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1995r. Składa się z 2-óch sypialni, dużego salonu, kuchni z jadalnią, łazienki oraz WC. 

ISTOTNE INFORMACJE
- status prawny: spółdzielcze własnościowe SM Zakoniczyn
- czynsz ok. 600 zł w tym woda i ogrzewanie
- piwnica, parking ogólnodostępny

LOKALIZACJA
Dzielnica Jasień ul. Pólnicy to świetne miejsce dla wszystkich, którzy cenią bliskość punktów handlowo-usługowych oraz szybki dojazd do centrum i trójmiejskiej obwodnicy. W pobliżu:
200 m 3 min pieszo - dom handlowy ze sklepami: Stokrotka, Rossmann, sklep rybny Krewetka
200 m 3 min pieszo Szkoła podstawowa nr 85
400 m 5 min pieszo Przedszkole publiczne
300 m 4 min pieszo - Spiżarnia owoce i warzywa
400 m 5 min Pizzeria
250 m przystanek autobusowy Jasień Pólnicy 01
400 m do ul. Kartuskiej i przystanku autobusowego Pólnicy 02

Szybki, sprawny dojazd do Wrzeszcza i Moreny ułatwi droga Nowa Bulońska - aleja Pawła Adamowicza - 4 min autem. Tu powstaje również linia tramwajowa łącząca Jasień Morenę i Ujeścisko.
54.34252
18.56342
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń