fbpx

Lokal biurowy w Gdańsku Przeróbce

Siennicka
Cena:
530 zł
Opis nieruchomości
Lokale biurowe  o pow.16m2 w Gdańsk Przeróbka.

Lokalizacja w pobliżu  Stoczni Jachtowej,Portu Północnego, Starego Miasta, a także plaży Stogi oraz  basenu przy Szkole Podstawowej nr 11.

Bardzo dobra komunikacja z pozostałymi dzielnicami Gdańska. W odległości 100 znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy. W ciągu 5 minut dotrzemy do Starówki lub Obwodnicy Południowej łączącą trasę S6,S7 i A1. W pobliżu liczne sklepy i punkty usługowe.

Nieruchomość znajduje się na drugim  piętrze biurowca z portiernią, gotowa do wprowadzenie się od zaraz. Ogrzewanie  budynku gazowe. Toaleta damska i męska wspólna na korytarzu.
Miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Koszt najmu 33zł /m2 netto + opłaty administracyjne. Kaucja 1 miesięczny czynsz kwoty brutto.
W budynku istnieje możliwość wynajmu także podwójnego pokoju o pow.32,52 m2 

Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.38213
18.67371
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń