fbpx

Dom do remontu - hotel pracowniczy

Cena:
475 000 zł
Opis nieruchomości
OKAZJA!!!

DOM DO REMONTU W BARANOWICACH (gmina Kąty Wrocławskie)

IDEALNA POD STWORZENIE HOTELU PRACOWNICZEGO

Nieruchomość położona jest w otoczeniu licznych hal magazynowych, fabryk oraz firm, które zatrudniają ogromną liczbę pracowników. 

ŚWIETNA INWESTYCJA - wysoka stopa zwrotu!!!

Nieruchomość gruntowa, powierzchnia: 176m2 (w tym 146m2 powierzchni użytkowej)

Istnieje możliwość adaptacji pierwszego piętra oraz poddasza.
Adaptacja dodatkowych dwóch poziomów sprawi, że dom będzie miał około 300m2 powierzchni użytkowej!

Mieszkańcy mogą korzystać ze wspólnej przestrzeni rekreacyjnej: plac zabawa, altana etc.

Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - ulicy oświetlonej, o nawierzchni asfaltowej.

- do centrum Wrocławia ok. 16 km
- do centrum miasta Kąty Wrocławskie ok. 10 km
- przedszkole/szkoła podstawowa ok. 4 km (Zespół szkolno-przedszkolny w Sadkowie)
- przychodnia NZOZ "Twój lekarz" ok. 9 km (Tyniec Mały)
- sklepu spożywczy ok. 2 km (Pietrzykowice)
- Centrum Handlowe Aleja Bielany ok. 11 km
- Stacja Paliw (Orlen) ok. 10 km
- Stacja kolejowa ok. 4 km (Smolec)
- przystanek autobusowy ok. 1 km

ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686

Tekton Property
51.04527
16.86882
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń