fbpx

Idealna inwestycja do zamieszkania i pod wynajem

Czarny Dwór
Cena:
599 000 zł
Opis nieruchomości
Okazja!!!
Doskonała lokalizacja w pierwszej linii brzegowej,blisko  wejścia do Molo w Brzeźnie.
 

Osiedle bardzo zadbane, z alejkami spacerowymi, licznymi drzewkami oraz krzewami ozdobnymi, placem zabaw dla dzieci.
Idealna propozycja dla osób chcących korzystać z uroków plaży oraz ścieżek rowerowych i terenów rekreacyjnych (Park Reagana). Łatwy dojazd autobusem do UG, PG, Oliwy i innych dzielnic Trójmiasta.

W pobliżu  pełna infrastruktura usługowo-handlowa: Biedronka, CH. Przymorze, Real, Alfa Centrum, stacja benzynowa LOTOS, szpital, apteka, szkoła, przedszkola. 

Elegancka inwestycja dewelopera INVEST KOMORT - Jelitkowski Dwór.
Mieszkanie na ostatnim piętrze,jasne   z jednostronną wystawą okien, wychodzące na południowy zachód, wymaga odświeżenia.
Składa się z :
-pokoju z dziennego, z którego jest wyjście na duży balkon,
-osobnej kuchni,z której można zrobić dodatkowy pokój
-sypialni z dwoma łóżkami i  pojedynczymi szafami
-łazienki z wanną, wc,umywalką i pralką 
-przedpokoju z zbudowaną szafą z lustrem.
Opłaty administracyjne ok.350zł latem /600zł zimą + opłaty licznikowe.
Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem. Dla mieszkańców dostępna rowerownia.
Budynek  zabezpieczony domofonem, klatka schodowa bardzo zadbana, bez windy.
Zapraszam serdecznie na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.

54.40729
18.61321
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń