fbpx

Mieszkanie z pomieszczeniem na pracownię artysty

F. Suchanka
Cena:
1 500 zł
Opis nieruchomości
Niewątpliwie dużym atutem nieruchomości jest jej położenie w zacisznej części Orłowa,
W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Droga wewnętrzna osiedlowa z dojazdem
jedynie do sąsiednich domów, z dala od głównej aglomeracji miejskiej.

W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, szkoły od podstawowej po
gimnazjum, przedszkole, apteka, galeria handlowa KLIF i RIVIERA, trasy rowerowe. Dogodna
komunikacja ( 2 minuty ZKM) oraz ( 20 minut SKM).

Funkcjonalne  pomieszczenia  na pierwszym piętrze,  z osobnym wejściem w domu szeregowym składa się z :
-obszernego  pokoju living room z aneksem kuchennym  i częścią jadalnianą oraz wydzieloną częścią nocną  tj.z wygodnym łóżkiem małżeńskim, z którego jest wyjście na taras,
-łazienki  z kabiną prysznicową i wc ,
-gabinetu
Miejsce postojowe  przed posesją budynku.

Koszt wynajmu 1500 zł +300 zł opłaty administracyjne+ opłaty  za wodę ,gaz i prąd dla 2 osób.
Preferowany wynajem długoterminowy, dla osób nie palących, bez dzieci, zwierzęta do uzgodnienia. Kaucja jedno miesięczny czynsz. Istnieje możliwość  za dodatkową opłatą  wynajmu trzeciego  pokoju o pow. 40m2 na  pracownię artystyczną  oraz wystawienia fry vat.

Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.

54.49814
18.54868
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń