fbpx

Nowoczesny, funkcjonalny i zadbany dom z ogrodem

Znana
Cena:
1 949 000 zł
Opis nieruchomości
Bezpieczna i cicha okolica sprawia, że dom jest idealny dla dużej rodziny z dziećmi oraz na prowadzenie działalności gospodarczej. Cały dom znajduję się na dużej prawie 500 metrowej bardzo zadbanej działce. Nowoczesne rozwiązania z dziedziny budownictwa sprawiają, że codzienne życie staję się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze - ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja dla każdego pokoju, rekuperacja wraz z filtracją powietrza, monitoring oraz specjalne okna połaciowe to tylko część z nich. Dodatkowo wszystko to sterowane jest za pomocą telefonu komórkowego dzięki czemu każdy z lokatorów może ustawić sobie temperaturę we własnym pokoju lub jako rodzic można sprawdzić co obecnie dzieję się z naszymi dziećmi.

SPACER 3D
W razie zainteresowania spacerem 3D proszę o wysłanie informacji na adres samuel.piwnicki@tektonproperty.pl, abym mógł przesłać link dla osoby zainteresowanej.

LOKALIZACJA
Warszawa Wola, Ulrychów - zaledwie 250 metrów znajduje się bardzo dużo linii autobusowych - 129, 155, 167 oraz linia kolejowa Warszawa Jelonki 600 metrów od domu. Dodatkowo w okolicy znajduje się duża ilość szkół, przedszkoli, lokali usługowych, parków. Dojazd do centrum to zaledwie 10 minut, a do najbliższej galerii handlowej zaledwie 5 minut. Dodatkowym atutem okolicy są sąsiedzi, którzy znają się nawzajem oraz zawsze reagują na dziwne zachowania w danej okolicy co czyni ją jeszcze bardziej bezpieczną.

SALON
Bardzo jasny salon z kominkiem oraz wyjściem na ogródek to idealne miejsce do spotkań oraz życia rodziny. Ogrzewane podłogi, automatyczne zasłony oraz markizy ułatwiają oraz umilają codzienne spędzanie czasu w salonie.

SYPIALNIE
Apartament posiada łącznie 3 sypialnie. Jedna z sypialni posiada, również szafy wnękowe niezabudowane oraz łazienkę. 

KUCHNIA
Aneks kuchenny jest otwarty na salon oraz posiada okno połaciowe bezpośrednio nad aneksem, które sprawia, że cała kuchnia z salonem jest niezwykle jasna.

TOALETY/ŁAZIENKI
W domu znajdują się 2 łazienki oraz 1 toaleta. Jedna łazienka znajduje się w sypialni z podwójnym łóżkiem. Łazienki widoczne na zdjęciu zostały wykończone z najwyższych jakości materiałów.

GARAŻ PODZIEMNY
Dom posiada garaż podziemny z dwoma miejscami parkingowymi oraz bardzo dużo miejsc niewyznaczonych na zewnątrz obiektu. Dodatkowo w garażu jest bardzo dużo miejsca, gdzie bez problemu zmieszczą się rowery lub duży zestaw narzędziowy

POMIESZCZENIE TECHNICZNE
Poprzez garaż można dostać się do pomieszczenia technicznego, gdzie zlokalizowane są wszystkie urządzenia pracujące dla domu, między innymi ogrzewanie gazowe. 

OGRÓD
Piękny zadbany ogród otoczony tujami wraz z zautomatyzowanym systemem podlewania roślin;

BUDYNEK
- Dom posiada garderobę, gabinet oraz pralnie;
- Cały dom jest pod stałą ochroną oraz monitoringiem z możliwością sterowania przez komórkę (wi-fi);
- Rekuperacja połączona z klimatyzacją domu sterowana zdalnie przez komórkę (wi-fi);
- Ogrzewanie podłogowe występuję w całym domu;
- Zautomatyzowane systemy to między innymi - markizy, garaż, ogród;
- Powierzchnia użytkowa wynosi dokładnie 112 m2, powierzchnia całkowita 190 m2, a powierzchnia całej działki to 493 m2;

DODATKOWE INFORMACJE
- Dom posiada bardzo dużą ilość okien połaciowych wychodzących z sufitu, dzięki czemu do pomieszczeń wpada bardzo duża ilość światła;
- Praktycznie wszystkie urządzenia i systemy występujące w domu są sterowane za pomocą telefonu komórkowego (wi-fi), co bardzo ułatwia codziennie życie. Jest to między innymi - garaż, monitoring, klimatyzacja, automatyczna markiza w salonie,
- Opłaty eksploatacyjne wynoszą zazwyczaj w przedziale 100 - 200 zł miesięcznie uśredniając cały rok;
- Dom można zakupić zarówno na kredyt, jak i za gotówkę.

Agencja nie pobiera prowizji od strony kupującej.
52.23222
20.93532
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń