fbpx

Słoneczne mieszkanie blisko Bulwaru w Gdyni

marsz. Piłsudskiego
Cena:
1 900 zł
Opis nieruchomości
Doskonałe położenie: w ciągu kilku minut można dostać się do centrum miasta lub Kamiennej Góry
(pętla  autobusów 104,128,196,204,252,282,700,740)
, Parku Centralnego, morza, Bulwaru Nadmorskiego, urzędów. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje-Teatr Muzyczny, Gdyńska Marina, ścieżki rekreacyjne oraz kultowa ul. Świętojańska, pełna restauracji, kawiarni, butików, sklepów.

Mieszkanie dwustronne, usytuowane na IV piętrze kamienicy z lat 50-tych.
Składa się z:
-dwóch niezależnych pokoi
-osobnej kuchni
-toalety z wanną
-przedpokoju
W budynku elewacja odnowiona, zabezpieczona domofonem. Miejsca postojowe ogólnodostępne.

Koszt najmu 1900zł + opłaty administracyjne ryczałtowo 400zł+ gaz według zużycia; prąd na doładowanie.
Ogrzewanie miejskie, woda bojler elektryczny. Internet we własnym zakresie. Kaucja jedno miesięczny czynsz.

Preferowany najem długoterminowy, bez zwierząt, dla osób nie palących.

Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.50812
18.54728
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń