fbpx

Wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie na Antalla 8

Józsefa Antalla
Cena:
450 000 zł
Opis nieruchomości
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed Państwem przytulne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Białołęce-Tarchomin przy ulicy Antalla 8. Lokal usytuowany na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku (Rama H) z 1986 roku (z windą).

Powierzchnia mieszkania to 61.9 m2, lokum po generalnym remoncie które miało miejsce w 2016 roku. Wyremontowana została podłoga i posadzona na niej deska, na ścianach gładź gipsowa, wymienione zostały piony elektryczne na miedziane. Nowe okna PCV, zadbany balkon, nowy sprzęt AGD, zadbana łazienka z wanną i pralką, oddzielne WC. Sypialnia w której zmieści się duże dwuosobowe łóżko, szafy, TV (strona świata południowa), pokój dziecięcy (strona świata wschodnia), oraz duży salon z wyjściem na balkon (strona świata wschodnia). Piękny widok panoramy Warszawy z balkonu, bardzo komfortowy rozkład budynku, nie uświadczymy sytuacji bezpośredniego mieszkania z kimś okno w okno co nadaje komfort. 

Do mieszkania dodatkowo przypisana została piwnica o powierzchni około 3 m2. Kwestia parkowania jest taka iż można to robić bezpośrednio pod budynkiem gdzie znajduje się parking ogólnodostępny (zazwyczaj są tu wolne miejsca parkingowe), istnieje także możliwość wynajęcia naziemnego miejsca parkingowego w pobliżu strzeżonego i płatnego wedle abonamentu miesięcznego parkingu.

Za budynek odpowiada spółdzielnia mieszkaniowa 'Atutowa". Spółdzielnia jest w trakcie realizacji przekształcenia gruntów. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

OPIS OKOLICY

Doskonały punkt komunikacyjny, nieopodal przystanki autobusowe, ale przede wszystkim przystanki tramwajowe na odcinku Mostu Marii Skłodowskiej-Curie, dojazd do Metra Młociny zajmuje 4 minuty (3 przystanki), natomiast dojazd do ścisłego centrum nie więcej niż 20 minut.

Dookoła liczne sklepy spożywcze, super market, sklepy usługowe, apteki, bank, restauracje, bary, kilkanaście metrów do szkoły podstawowej nr 314. Wszystko co potrzebne do życia codziennego znajduje się w obrębie mieszkania.

KOSZTY
  1. Cena nieruchomości - 450 000 pln
  2. Czynsz miesięczny - w sezonie ogrzewczym w zimę około 700 pln, w lato i na wiosnę 600 zł. Koszt czynszu miesięcznego uzależniony jest od ogrzewania. W kaloryferach zamontowane zostały podzielniki grzewcze.
52.31617
20.95595
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń