fbpx

Luksusowy 2 pokojowy apartament blisko Mariny

Szafarnia
Cena:
960 000 zł
Opis nieruchomości
Luksusowy w pełni wyposażony  dwupokojowy apartament o powierzchni 70m2 w sercu Gdańska.
Idealne miejsce dla osób preferujących wygodę, prestiż oraz elegancję.
Apartament wykończony w wysokim standardzie, kompletnie wyposażony i przygotowany do zamieszkania lub wynajmu.


Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańskiej Mariny, Filharmonii Bałtyckiej i najpiękniejszych turystycznych miejsc: Długi Targ z fontanną Neptuna, ul. Mariacka, Kaplica Królewska czy Dom Uphagena.

Istotna jest również łatwość w dostępie samochodem czy bliskości różnorodnych placówek usługowych, banków, niezliczonych restauracji, knajpek i barów.Bardzo dobra komunikacja: przystanek autobusowy i tramwajowy 5 minut pieszo, dworzec PKP/SKM 20 minut pieszo.

Apartament  dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, urządzony z klasą, smakiem i świetnym gustem.
Składa się z:
-salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym wysokiej klasy sprzętem AGD i wydzieloną  częścią jadalni,
-sypialni z wygodnym łóżkiem małżeńskim, z której są dwa wyjścia na duży balkon
-toalety z kabiną prysznicową, zabudowaną pralką 
-przedpokoju z zabudowanymi  szafami z lustrami.
Wystawa okien północno-wschodnia.

Do  mieszkania  przynależy miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne 50 000 PLN.
Idealne miejsce dla osób preferujących życie w centrum historycznego miasta. Osiedle zamknięte, monitorowane, z ochroną 24h.

Zapraszam na prezentacje w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.34991
18.66041
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń