fbpx

Kamienica Tczew ul. Czyżykowska

Czyżykowska
Cena:
1 300 000 zł
Opis nieruchomości
Kamienica przeszła generalny remont pomieszczeń w 2018 roku w trakcie, którego wymieniono wszystkie instalacje, nowe podłogi,  gładzie na ścianach i sufitach,  nowe zabudowy kuchenne,  łazienki, okna PCV, drzwi antywłamaniowe.
Wszystkie mieszkania w nieruchomości ogrzewane są piecami gazowymi dwufunkcyjnymi firmy Buderus.
Budynek podpiwniczony, na wszystkich kondygnacjach znajdują się po dwa mieszkania ( ok. 50 m2 każde). Mieszkania skłądają sie z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz  przedpokoju. 

Obecnie strych jest niezagospodarowany. Każde mieszkanie posiada niezależne wejście oraz liczniki energii i gazu.

Budynek wybudowany w 1932 roku, elewacja pokryta tynkiem, dach konstrukcji drewnianej. Strop nad piwnicą betonowy, pozostałe drewniane, wzmocnione podczas przeprowadzonego remontu w 2018 r.Nieruchomość generuje stałe przychody z najmu, istnieje możliwość przejęcia budynku wraz z lokatorami.

Budynek posadowiony jest na działce o pow. 633 m2, posesja ogrodzona na której znajdują się miejsca parkingowe.

W sąsiedztwie nieruchomości: szkoła podstawowa, sklepy, punkty medyczne i wiele innych punktów usługowo-handlowych.

Dla kupującego od nas:
- gwarancja bezpiecznej transakcji,
- pomoc w uzyskaniu kredytu/leasingu,
- kontakt 24 h/dobę w 7 dni/tydzień.

Dysponujemy do celów naszej działalności:
- fachową kadrą doradczo - obsługową,
- polisą ubezpieczeniową,
- profesjonalną obsługą prawniczą,
- profesjonalna obsługą notariusza,
- profesjonalną ekipą remontową.

Oferta skierowana do osób, które poszukują nieruchomości do zamieszkania, jak również inwestycyjnie.

Zapraszamy do współpracy !

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej
w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
54.07832
18.79994
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń