fbpx

Rodzinne mieszkanie w cichej okolicy. Rembertów

Kramarska
Cena:
2 200 zł
Opis nieruchomości
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed Państwem przytulne, rodzinne mieszkanie usytuowane w Warszawskim Rembertowie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Kramarska 6. Lokum znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2004 roku z windą (udogodnieniem przed klatką jest podjazd dla wózków). 

Mieszkanie o łącznej powierzchni 55 m2, 2 sypialnie, salon połączony z aneksem kuchennym, łazienka z wanną oraz przedpokój. Za dodatkową opłatą można wynająć także miejsce parkingowe naziemne (100 zł), bądź podziemne (150 zł). Lokal zostanie odświeżony, pomalowane zostaną ściany, wyremontowana zostanie także kuchnia dla wygody przyszłego najemcy. Preferowani najemcy to para pracująca bądź rodzina z maksymalnie jednym dzieckiem. Minimalny okres najmu to 12 miesięcy. 

OPIS OKOLICY

Budynek znajduje się na zamkniętym i strzeżonym 24/h osiedlu. Dookoła liczne tereny zielone, przygranicze z lasem Rembertowskim. Liczne miejsca rekreacji, idealny wybór dla osób żyjących aktywnie. Bliski dostęp do szkoły podstawowej, sklepów spożywczych, super marketu Lidl, sklepów usługowych, barów i restauracji. 

Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, nieopodal przystanek autobusowy (linie 115, 225, 153), dojazd do PKP Rembertów zaledwie 4 przystanki a dalej do Centrum 17 min pociągiem. 

KOSZTY
  1. Cena najmu - 2 200 zł
  2. Czynsz administracyjny - wliczony w czynsz miesięczny
  3. Media - 100 zł za prąd
  4. Kaucja - jednomiesięczny czynsz
  5. Opcjonalnie - dodatkowo można wynająć miejsca postojowe w garażu podziemnym (150 zł) albo miejsce postojowe na zewnątrz (100 zł)

Zapraszam do kontaktu!
52.27335
21.15036
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń