fbpx

Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko

Przemyska
Cena:
279 000 zł
Opis nieruchomości
Słoneczne mieszkanie  w stanie deweloperskim,  podwyższony standard o pow. 53,64 m2 w trakcie budowy, termin odbioru do końca III kwartału 2020 r.

Mieszkanie 3 - pokoje z aneksem kuchennym, położone na  parterze w bloku czteropiętrowym z ekspozycją okien i tarasu na południowy zachód.

Nieruchomość składa się z:

- sypialnia 1 (14,51 m2)

- sypialnia 2 (10,70 m2)

- pokój z aneksem kuchennym (17,42 m2)

- przedpokój ­­­­­ (6,70 m2)

- łazienka (4,31 m2)

- taras  (18,56 m2)

- ogródek (32,43 m2)

Budynek IV piętrowy, z windą cichobieżną i podziemną halą garażową.

Zabezpieczenia: drzwi antywłamaniowe i wideo domofon

Ogrzewanie w obiekcie zapewni własny system pomp cieplnych zsynchronizowanych z GPEC, co oznacza obniżenie kosztów utrzymania lokalu.
W mieszkaniu zostanie zainstalowane ogrzewanie podłogowe, co zapewni wysoki komfort lokatorom.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej (obowiązkowo płatne dodatkowo 22000 zł) oraz komórka lokatorska.

Nieruchomość będzie bardzo dobrze skomunikowana z Gdańskiem, a także z łatwością dotrzemy do Obwodnicy Trójmiejskiej.Dla kupującego od nas:
- gwarancja bezpiecznej transakcji,
- pomoc w uzyskaniu kredytu/leasingu,
- kontakt 24 h/dobę w 7 dni/tydzień.

Dysponujemy do celów naszej działalności:
- fachową kadrą doradczo - obsługową,
- polisą ubezpieczeniową,
- profesjonalną obsługą prawniczą,
- profesjonalna obsługą notariusza,
- profesjonalną ekipą remontową.

Oferta skierowana do osób, które poszukują nieruchomości do zamieszkania, jak również inwestycyjnie.

Transakcja wyłącznie gotówkowa.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej
w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

54.32814
18.59336
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń