fbpx

Apartament blisko morza-4 pokoje-Gdańsk / Brzeźno

Ignacego Krasickiego
Cena:
1 350 000 zł
Opis nieruchomości
Apartament zlokalizowany jest w nowoczesnym (koniec budowy II kwartał 2018 r.) mini kompleksie mieszkalno-usługowym "NADMORZE" (część usługowa występuje w pierzei od ul. Krasickiego) o bardzo eleganckiej, estetycznej architekturze i wykonaniu.

Apartament jest pełen słońca (dwustronny: wschód - zachód) i komfortowy, wykończony i wyposażony gustownie w wysokim standardzie.
Sprzęty AGD wysokiej klasy: pralka, lodówka z zamrażalnikiem, płyta kuchenna elektryczna, piekarnik elektryczny i zmywarka są produkcji firmy Bosch, wyciąg nadkuchenny firmy Faber. Armatura sanitarna firmy Grohe. Mieszkanie ponadto wyposażone jest w meble pokojowe i zabudowy meblowe (kuchnia i szafy) oraz telewizor.
Dodatkowym atutem jest przestronny taras.

Mieszkanie o powierzchni 80 m2 składa się z:
- przedpokój - z którego są osobne wejścia do: łazienki, toalety, 3 pokoi i salonu z aneksem kuchennym. Podłoga jest wyłożona włoskim gresem marmurowym.
- salon z aneksem kuchennym - 28 m², podłoga wyłożona włoskim gresem marmurowym, okno z przestronnym widokiem na zielony teren wewnętrzny, wyjście na taras
- pokój - 15 m2, podłoga - ekskluzywny parkiet z drzewa egzotycznego,
- pokój - 13 m2, podłoga - ekskluzywny parkiet z drzewa egzotycznego, wyjście na taras,
- pokój - 11 m², podłoga - ekskluzywny parkiet z drzewa egzotycznego,
- łazienka, na podłodze terakota, na ścianach glazura o efektownym rysunku białego i ciemnego marmuru,
- toaleta, na podłodze terakota, na ścianach glazura o efektownym rysunki białego marmuru

Powierzchnie dodatkowe:
- duży balkon taras - ok.10m2
- miejsce postojowe w hali garażowej,
- bardzo duża komórka lokatorska - ok 10 m2.
miejsce postojowe i komórka graniczą ze sobą, wejście do komórki jest od strony miejsca postojowego,
(miejsce postojowe + komórka lokatorska w cenie 40.000 PLN)


Lokalizacja:
Budynki kompleksu są tak rozmieszczone, że pośrodku nich jest plac z chodnikami, trawnikami i niską zielenią oraz nowocześnie wyposażone miejsce dla zabaw dla najmłodszych mieszkańców.  Mieszkańcy "NADMORZA" poza jego terenem mogą się relaksować i bawić na zdrowym morskim powietrzu ponieważ  w odległości 2 min. spacerem znajduje się piękny, rozległy park "Haffnera" ze ścieżkami spacerowymi i rowerowymi i placami zabaw. Park przylega do plaży, do której można dojść spacerem w 3 min. W promieniu 100 - 900 m od terenu kompleksu znajdują się:
- przychodnia lekarska, apteki, przedszkola, szkoła podstawowa, dwa zespoły szkół licealnych, punkty handlowe i usługowe, księgarnia; markety, restauracje, przystanki tramwajowe i autobusowe, postój taxi.

Budynek:
Teren kompleksu jest ogrodzony, monitorowany i chroniony przez firmę ochroniarską 24h/dobę. Wstęp na teren osób postronnych jest możliwy tylko po uprzedniej zgodzie gospodarza, przekazanej przez videofon. Wstęp do klatki mieszkania gospodarza możliwy jest tylko za pomocą użycia domofonu. Na terenie NADMORZA nie ma ruchu samochodowego. Jest on skierowany od strony ulicy do podziemnej hali z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Na terenie kompleksu do dyspozycji jego mieszkańców są:
- klub fitness, w tym siłownia, sauna sucha i parowa, bilard, pokój relaksu, sala klubowa z bilardem, sprzętem audio i TV (w cenie czynszu)
- kawiarnia - restauracja od strony ul. Krasickiego (serwuje pyszna kawę, śniadania, obiady i kolacje wszystko smaczne i w przystępnych cenach)

Media:
- woda (ciepła z miasta),
- centralne ogrzewanie (miejskie),
- telewizja kablowa,
- internet.

Bezpieczeństwo:
- okna antywłamaniowe,
- drzwi antywłamaniowe,.

Przeznaczenie:
W zależności o potrzeby nabywcy mieszkanie nadaje się:
- do zamieszkania,
- na wynajem krótko/długoterminowy

Informacje dodatkowe:
- okna bardzo "ciepłe", drewniane z pakietami dwuszybowymi,
- winda.

Koszty:
- cena - 1,350,000 PLN
- miejsce postojowe w hali z komórką lokatorską - 40,000 PLN (zakup obligatoryjny)
- czynsz (fundusz remontowy, opłata administracji, woda ciepła i zimna, centralne ogrzewanie, ścieki, śmieci, sauny, klub fitness, sala bilardowa) - tylko 750 zł/mc.
- energia elektryczna wg. zużycia.
54.40759
18.63252
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń