fbpx

Kameralne mieszkanie blisko Alchemii we Wrzeszczu

Bernarda Chrzanowskiego
Cena:
1 850 zł
Opis nieruchomości
Świetna komunikacja ze wszystkimi dzielnicami oraz gdańskim lotniskiem: linie tramwajowe, autobusowe, kolej PKP/SKM/PKM.
W pobliżu pełna infrastruktura handlowa, usługowa, biurowa i gastronomiczna ( gabinety stomatologiczne, salon fryzjerski, przedszkole, Stary Menaż, Galeria Bałtycka, Alchemia, State Street, Uczelnie UG, WSB,.

Mieszkanie w budynku apartamentowym AMBASADOR  przy ul.Bernarda Chrzanowskiego w Gdańsku Strzyża.
Składa się z :
- salonu z w pełni wyposażonego aneksu kuchennego z wyspą, z którego jest wyjście na balkon
- sypialni z wygodnym łóżkiem małżeńskim, biurkiem, komodą i szafą 
- łazienki z kabiną prysznicową, wc, pralka
- przedpokoju z pojemną dwu drzwiową szafą.
Możliwość wynajmu miejsca w hali garażowej za dodatkową opłatą 150zł/m-c.

Opłaty  administracyjne ok. 500zł plus opłaty licznikowe według zużycia. Internet we własnym zakresie.
Kaucja 2500zł. Dostępne od 1 listopada 2019r.
Preferowany wynajem długoterminowy, dla osób nie palących, okazjonalny.
Budynek dwu klatkowy zabezpieczony szlabanem oraz domofonem, z przestronnymi windami, cechujący się wysokim standardem wykończenia, ciekawymi detalami architektonicznymi oraz elegancką elewacją z klinkieru.
Dla mieszkańców ogólnodostępne patio oraz taras z pięknym widokiem na miasto.

Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.54.38175
18.5855
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń