fbpx

RYNEK, 2 mieszkania (28m²+ 44m²), PO REMONCIE

Biskupia
Cena:
803 000 zł
Opis nieruchomości
WYREMONTOWANE MIESZKANIA INWESTYCYJNE NA WROCŁAWSKIM RYNKU

7,5% ZWROTU Z INWESTYCJI


ul.Biskupia


Powierzchnia: 74m² (28m²+ 44m²)


1. Kawalerka 28m² 

pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 21,30m²

łazienka o powierzchni: 3,40m².

przedpokój o powierzchni: 3,20m².

balkon.

Cena: 313 000 zł


2. Mieszkanie dwupokojowe 44m²

salon z aneksem kuchennym o powierzchni: 30m².

sypialni o powierzchni: 10,4m².

łazienki o powierzchni: 3,25m².

loggia.

Cena 490 000 zł


Całość po gruntownym remoncie w 2016 roku. 

Do nieruchomości przynależy mierząca 2,5m² komórka lokatorska w piwnicy.

Nieruchomość położona jest na 2 piętrze, w 6-piętrowym bloku z 2002 roku, z windą.

Parkowanie za zamykaną na pilota bramą na wewnętrznym dziedzińcu osiedla. 

Mieszkania posiadają wspólną księgę wieczystą, możliwe jest ich wyodrębnienie. Posiadają osobne liczniki wody, prądu oraz ogrzewania. 

Cena w sumie 803 000 zł.

Mieszkania znajdują się w samym centrum. Na tętniącym życiem wrocławskim rynku. 200 metrów od pręgierza. 100 metrów od Galerii Dominikańskiej. Nieruchomości znajdują się w bezpośredniej okolicy ul. Oławskiej. Świetnie skomunikowane z każdą częścią miasta, w okolicy liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. 

W okolicy znajdują się lokale gastronomiczne oraz strefy rozrywki. W pobliżu liczne galerie handlowe, kina, teatry oraz Narodowe Forum Muzyki. W bliskiej odległości Dworzec Główny PKP. 


Zapraszam na prezentację,

Tomasz
+48 793 993 686

Tekton Property


51.10838
17.03712
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń