fbpx

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie

gen. Tadeusza Pełczyńskiego
Cena:
540 000 zł
Opis nieruchomości
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed Państwem przytulne mieszkanie leżące na warszawskim Bemowie przy ulicy Generała Tadeusza Pełczyńskiego. 3-pokojowe lokum znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, 3-piętrowym bloku z 2001 roku. Budynek usytuowany na zamkniętym, kameralnym, bezpiecznym osiedlu, które posiada wiele zieleni oraz plac zabaw.

3-pokojowy lokal składa się łącznie z 65,42 m2. 3 sypialnie (największy pokój można przekształcić w salon), kuchnia (pełen wyposażenie AGD), łazienka z wanną, oddzielne WC, duży balkon. Do mieszkania przypisana jest piwnica o powierzchni 7,7m2. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na osiedlu.

Stan prawny: Lokal stanowiący odrębną nieruchomość z wydzieloną księgą wieczystą. Uregulowane grunty pod budynkiem.

OPIS OKOLICY

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. Nieopodal przystanki tramwajowe z liniami: 11, 20, 26, 28, oraz autobusowe: 112, 171, N01, N43. Dojazd do centrum zajmie nam 20 minut.

Dookoła liczne restauracje, bary, sklepy spożywcze, Tesco 24, Lidl, park sportów miejskich, przedszkola, fryzjer, apteka, bank.

KOSZTY
  1. Cena nieruchomości - 540 000 pln
  2. Czynsz miesięczny - 520 pln
52.24392
20.90625
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń