fbpx

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w Małym Kacku

Sandomierska
Cena:
385 000 zł
Opis nieruchomości
Jeśli lubisz żyć w zgodzie z naturą to świetne miejsce dla Ciebie.
Urokliwe osiedle na Małym Kacku  blisko lasu oraz ogródków ROD. W pobliżu znajduje się pełna struktura handlowo-usługowa: szkoła podstawowa nr 13, sklep spożywczy, plac zabaw dla dzieci, siłownia pod gołym niebem, kościół oraz pętla autobusowa ( 152;203,252,700). 
W niedużej odległości (1,3 km) znajduje się Stadion Miejski oraz CH Riviera (2,8 km).

Mieszkanie położone na parterze, po generalnym remoncie.
Składa się z:
-przestronnego salonu z aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym (pralka, zmywarka, kuchenka elektryczna, pochłaniacz, lodówka, piekarnik)
-sypialni z łóżkiem małżeńskim i szafą
-przedpokoju
-łazienki z wc i kabiną prysznicową.
Ogrzewanie elektryczne, gdzie zastosowano energooszczędne grzejniki elektryczne, sterujące temperaturę, czas włączania i wyłączania w poszczególnym kaloryferze.

Do mieszkania przynależy piwnica  o pow. 6 m2 oraz  ogrodzony ogródek do  własnego zaaranżowania i wyłącznego korzystania  nowego właściciela. 
Budynek  z lat 40-tych ma odnowioną elewację, obecnie trwają prace remontowe w  odnowieniu  klatki schodowej oraz piwnicy.
Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.48704
18.52928
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń