fbpx

Doskonała inwestycja na Pradze-Północ!

Karola Darwina
Cena:
255 000 zł
Opis nieruchomości
Przed Państwem doskonała inwestycja na Pradze-Północ, leżąca przy ulicy Darwina 9A, w bloku z wielkiej płyty na 3. piętrze. Zadbany 12-piętrowy budynek z 2 nowymi windami. 

Lokum to kawalerka o łącznej powierzchni 25,1 m2 z oddzielną kuchnią, łazienką z prysznicem. Mieszkanie nie wymaga generalnego remontu, ewentualnie odświeżenia. W oknach zamontowane zostały rolety antywłamaniowe. Do lokalu przypisana została także piwnica o powierzchni koło 3 m2, piwnica jest wliczona w cenę.

Doskonałą inwestycja pod wynajem, obecnie w mieszkaniu są najemcy którzy są gotowi podpisać umowę najmu z nowym właścicielem. Kwota najmu to 1580 pln + media, od czynszu należy odliczyć czynsz administracyjny w wysokości 380 pln, na czysto zostaje 1200 zł. 

Stan prawny: Mieszkanie własnościowe z wydzieloną księgą wieczystą, jeden właściciel.

OPIS OKOLICY

Doskonały punkt komunikacyjny, nieopodal Rondo Starzyńskiego z przystankami tramwajowymi i bezpośrednim połączeniem z Centrum, Wolą, Bielanami, Bemowem, Białołęką, Pragą Południe. 

Dookoła liczne sklepy spożywcze, sklepy usługowe, super market, apteka, szkoła podstawowa, restauracje, bary, punkty rekreacji i wiele innych.

KOSZTY
  1. Cena nieruchomości - 255 000 pln
  2. Czynsz miesięczny - 380 pln
Oferta dostępna tylko u nas, zapraszamy na prezentację!

52.26459
21.02579
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń