fbpx

Duża działka na ranczo,pensjonat,ośr agroturystyki

Szkolna
Cena:
800 000 zł
Opis nieruchomości
Jeśli szukacie  działki inwestycyjnej,gdzie gmina Przywidz ukierunkowana jest na turystykę i zaplecze Trójmiasta( przy blisko nowo rowijającej się  linii Kolei Metropolitarnej)-świetnie trafiliście.

Dobrze nasłoneczniona działka o pow. 23 000 m2, objęta MPZP.

Idealna pod budowę ranczo, ośrodka agroturystycznego, pensjonatu, małego hotelu, domu spokojnej starości lub osiedla domów jednorodzinnych.
Nieruchomość położona jest w miejscowości Pomlewo w gminie Przywidz, w spokojnym i cichym otoczeniu domków jednorodzinnych,  200 m od malowniczego hotelu Kozi Gród i wielu atrakcji turystycznych.

Okolica piękna i malownicza, czyste powietrze, ładny widok na okolicę ze względu na położenie na pagórkowatym terenie, częściowo pokrytym drzewami.

Atuty i charakterystyka:
- dojazd  drogą asfaltową z głównej trasy Gdańsk Orunia- Kościerzyna
- do Gdańska tylko 16km drogą nie obciążoną dużym ruchem
- 900m do plaży położonej nad jeziorem Przywidzkim
- w okolicy  infrastruktura tyrystyczna: dwa  wyciągi narciarskie (2 km do Przywidza), trasy rowerowe i konne a także  4 jeziora idealne  dla wędkarzy
- stawy, stadniny  koni i restauracje oraz szkoła na tej samej ulicy
- w okolicy nie znajdują się żadne zakłady przemysłowe ani aktywni rolnicy, dookoła cisza i spokój
- dookoła budują  się rezydencje i wille, strefa domów jednorodzinnych
-na granicy działki prąd, woda, kanalizacja oraz światłowód.

Obecnie jest realizawona budowana linia Kolei Metropolitarnej( ok.3 km od działki ),która zapewni bezpośrednie polączenie z lotniskiem,centrum Gdańska i Gdyni oraz dojazd bezpośredni do morza,drogi ekspresowej do Warszawy oraz Szczecina.
Zapraszam serdecznie na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.22372
18.38018
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń