fbpx

Ciche 3 pokoje 83m, Śródmieście, Powiśle ul. Radna

Radna
Cena:
930 000 zł
Opis nieruchomości
ZAPRASZAM DO SKLADANIA OFERT

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,4 m z balkonem. Zlokalizowane na warszawskim Powiślu, 100m od Bulwarów Wiślanych, w otoczeniu zieleni i artystycznego klimatu przenikającego tę okolicę.

Lokal znajduje się na 4. piętrze kamienicy z 1910 roku bez windy.
Z okna rozpościera się widok na kameralną uliczkę, gdzie czas się zatrzymał, a okoliczni mieszkańcy chętnie przesiadują w lokalnych knajpkach w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Z okna rozpościera się również widok na nieodległy, zielony Park Kazimierzowski oraz wyłaniające się ponad nim najwyższe budynki warszawskiego city, w tym na wierzchołek Pałacu Kultury.

Duże okna mieszkania skierowane są na południowy-wschód, dzięki czemu wnętrza są jasne i mocno nasłonecznione. Centralnym miejscem wypoczynku jest salon połączony z drugim pokojem oraz kuchnią. Ta wyjątkowa przestrzeń zapewnia komfort w codziennym funkcjonowaniu oraz daje nieprzeciętne możliwości życia towarzyskiego.
Obszerny hall prowadzi do niezależnej, oddalonej od dziennych przestrzeni dużej, 18 m ustawnej sypialni.
Z korytarza prowadzą również wejścia do łazienki oraz WC.

Mieszkanie posiada możliwości aranżacyjne - w przypadku chęci przemodelowania istniejących pomieszczeń do własnych potrzeb.

Lokal składa się z:
• salonu ok. 25m 
• przestronnego pokoju połączonego z kuchnią ok. 25m
• sypialni ok. 17m
• łazienki ok. 4m
• WC ok. 1,4m
• hallu ok. 8m

Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Lokalizacja jest bardzo prestiżowa i dobrze skomunikowana. W okolicy znajduje się mnóstwo terenów zielonych i rekreacyjnych np. Park Kazimierzowski, Skwer S. Jankowskiego, Skwer Kahla oraz popularne Bulwary Wiślane, gdzie nie zabraknie miejsc na wieczorne wypady z przyjaciółmi. Z dziećmi można udać się na pobliski plac zabaw lub do Centrum Nauki Kopernik.
W odległości 300m od kamienicy znajduje się Metro Centrum Nauki Kopernik, a w odległości 100m przystanek autobusowy Biblioteka Uniwersytecka.

52.24097
21.02368
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń