fbpx

Apartament przy Rynku klima sauna

Łaciarska
Cena:
2 250 zł
Opis nieruchomości


Na wynajem atrakcyjne mieszkanie: 2 pokoje, 56m², w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku ul.Łaciarska. Czynsz najmu 2250 PLN + opłaty

Lokal mieści się na 1 piętrze budynku przy skrzyżowaniu ulicy Łaciarskiej z Oławską.

Mieszkanie posiada dużą i atrakcyjna łazienkę, jest klimatyzowane, umeblowane, dla osób szukających  komfortowego miejsca blisko centrum.

  • duży pokój z aneksem kuchennym
  • sypialnia
  • łazienka
  • pomieszczenie gospodarcze
Lokalizacja mieszkania pozwala dojść do rynku w jedną minutę!  Dodatkowo jest bardzo dobrze skomunikowana tramwajami i autobusami. Wokół jest pełna infrastruktura handlowa (małe sklepy i duże markety), usługi, restauracje.Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji.
Wojciech Kisieliński
Dyrektor sprzedaży nr licencji 24216

tel. +48 793 992 247
e-mail: wojciech.kisielinski@tektoncapital.pl
www.tektonproperty.pl

51.10874
17.01434
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń