fbpx

Świetna oferta! 3 pokoje z tarasem

Siedmiogrodzka
Cena:
799 000 zł
Opis nieruchomości
Na sprzedaż apartament w luksusowej kamienicy w doskonałej i pożądanej, biznesowej części Woli przy ulicy Siedmiogrodzkiej w Apartamentowcu Art Deco. Luksusowe osiedle położone jest zaledwie kilka minut spacerem od stacji Metro Rondo Daszyńskiego oraz powstającej stacji Metro Wolska.

FAKTURA VAT! BRAK PODATKU PCC! 
Podana kwota jest kwotą brutto. 


Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze, 9-piętrowego budynku z 2018 roku.

Na powierzchnię 61,8 m2 składa się:

- pokój z aneksem kuchennym - 23,89 m2,

- sypialnia 1 - 12,33 m2,

- sypialnia 2 - 11,83 m2,

- łazienka - 4,18 m2,

- hol - 9,89 m2,

- balkon 14,20 m2.

Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 62 tysiące złotych plus komórka lokatorska o powierzchni 3,9 m2 o wartości 29 tysięcy złotych.  

Mieszkanie z dobrym rozkładem pomieszczeń z wschodnią wystawą okien dzięki czemu mieszkanie jest słoneczne co w rezultacie przekłada się na pozytywną energię poprawiając samopoczucie. Mieszkanie jest ciche więc po pracy spokojnie możemy wypocząć przy otwartych oknach.

Możliwość własnej aranżacji i przystosowanie pod własne potrzeby.
Mieszkanie będzie działać w systemie Smart Home, który umożliwi indywidualne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i zabezpieczeniami za pomocą urządzeń mobilnych.
Kompleksowo wyposażona siłownia z salą fitness do wyłącznego użytku mieszkańców.
Budynek całkowicie unikatowy z recepcją typu concierge.
Genialny widok z balkonu na panoramę Warszawy.
Ogólnodostępny, zielony ogród na dachu budynku z pięknym widokiem na Warszawę. 

BUDYNEK:
Dekoracyjna mozaika z kamienia, recepcja typu concierge oraz architektoniczne motywy z Chicago tworzą reprezentacyjne wejście do budynku przez eleganckie lobby. Delikatne oświetlenie LED podkreśla wyszukany charakter klatek schodowych, korytarzy i holi.
Na parterze zaaranżowano lokale usługowe.

Czynsz 700 zł. 
Stan prawny mieszkania to pełna własność z czystą księgą wieczystą (bez roszczeń oraz hipotek).

Lokalizacja:
Komfort codziennego życia zapewniają okoliczne sklepy, szkoły, przedszkola, parki, restauracje znajdujące się w odległości kilkuminutowego spaceru. Słowem - miasto “na wyciągniecie ręki".
Sprawną komunikacje zapewnia nam w bliskiej odległości tramwaj, autobus i metro. 

Świetne miejsce dla rodziny i na inwestycje.
Świetna inwestycja pod wynajem (ceny najmu w tej okolicy, w takim metrażu 5000 pln).

Cena do negocjacji

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu
52.23125
20.9706
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń