fbpx

Kiełczów 3 pok.na 1 piętrze, balkon 6 m2

Polna
Cena:
299 990 zł
Opis nieruchomości
Do sprzedania mieszkanie w Kiełczowie 3 pokojowe o pow. 65,22 m2 na 1 piętrze plus balkon 6 m2


Inwestycja powstaje w kameralnej i zielonej lokalizacji. Obejmuje 38 budynków czterolokalowych oraz 10 domów w zabudowie jednorodzinnej.
Kompleksowe zagospodarowanie części wspólnych obejmie m.in. ciągi spacerowe, place zabaw oraz punkty usługowe.
Funkcjonalne trzypokojowe rozkłady z możliwością utworzenia czterech pokoi doskonale odpowiadają na potrzeby rodzin, poszukujących bezpiecznego i wygodnego miejsca do życia w otoczeniu życzliwego sąsiedztwa.
Ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny).


W ofercie dostępne są stanowiska postojowe do wyłącznego użytku właścicieli.

W ofercie znajduje się jeszcze tylko ostatnie 2 mieszkania na 1 piętrze  o  powierzchni: 65,22m2
w cenie 299 990 zł 

Termin realizacji: 02.2020 r.

Przykładowe mieszkanie składa się z:

przedpokój 9,90m2
sypialnia 9,60m2
sypialnia 13,69m2
łazienka 5,15m2
p.dzienny + an.kuchenny 26,87m2
RAZEM: 65,22m2
balkon* 6,0m2
Możliwość zakupienia miejsca postojowego naziemnego odkrytego za 9.500,00 PLN.


CENA 299 990,00 PLN

Pomagam przy udzieleniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania - bezpłatnie!

Zapraszam serdecznie na prezentację!

Joanna Sidelnik
tel. 793993625


51.1423
17.1708
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń