fbpx

Wrzeszcz nowe budownictwo, kawalerka z ogródkiem

Jana Kochanowskiego
Cena:
290 000 zł
Opis nieruchomości
Kawalerka o powierzchni 31.18 mw stanie deweloperskim w znakomitej lokalizacji - Wrzeszcz ul. Kochanowskiego 41 Inwestycja Focus Duo
Idealna oferta dla ceniących sobie ciszę i wygodę w bliskiej odległości od centrum. Mieszkanie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Politechniki Gdańskiej, 12 minut autem od morza, 8 minut do Galerii Bałtyckiej oraz Wrzeszcza PKP. Pomimo położenia w samym sercu miasta, okolica jest spokojna i przyjazna, a jednocześnie doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami Trójmiasta. 

W skład mieszkania wchodzi:
  • Przedpokój z miejscem na szafę 4,93 m2
  • Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 21,7 m2
  • Łazienka o powierzchni 4,43 m2
  • Ogródek 35,42 m2
W ramach zabudowy powstały 2 kameralne 4 kondygnacyjne budynki o charakterze kamienic. Ich architektura "została ujęta w nowoczesną formę, bazującą na stylu okolicznej zabudowy". Cały kompleks jest ogrodzony. 

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce w hali garażowej dodatkowo płatne 40.000,00 zł

Doskonała propozycja zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję. 

Skontaktuj się ze mną, podejmij współpracę, pomogę zrealizować Twój cel

54.37883
18.6263
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń