fbpx

Okazja! Duże mieszkanie w dobrej lokalizacji.

Objazdowa
Cena:
299 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie 5 pokojowe powierzchnia około 100m2 do sprzedania we Wrocławiu przy ul. Objazdowej. CENA 320 000 zł

Mieszkanie 100m2 składa się z:
  • salon
  • 2 pokoje
  • 2 pokoje ze skosami
  • kuchnia
  • łazienka
  • przedpokój
Mieszkanie pod inwestycje dzięki dobrej lokalizacji a także dla rodziny. Lokal znajduje się na poddaszu w budynku 5 rodzinnym. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu jak również dach, łazienka jest wyremontowana. Ogrzewanie jest z kominka ale do lokalu można podłączyć gaz i zrobić ogrzewanie gazowe. Mieszkanie dzięki swojej powierzchni oraz dobrej lokalizacji i niskiej cenie jest interesujące.

Lokalizacja:
Żerniki
3 min do Stokrotki, kościoła, apteki, restauracji
4 minuty do komunikacji miejskiej
15 minut samochodem od Rynku

Pomoc w zakupie mieszkania na kredyt, współpracujemy z 15 bankami.

Zapraszam na prezentację
51.12293
16.91907
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń