fbpx

2pok. winda, ogródek, pakiet antysmogowy, Buforowa

Buforowa
Cena:
270 525 zł
Opis nieruchomości
Prezentujemy do sprzedaży nowe mieszkanie - do własnej aranżacji, na parterze, 2 pokojowe z małym ogródkiem, o metrażu 36,07m2.
Inwestycja wznoszona jest przy ul. Buforowej we Wrocławiu.

Z myślą o wygodzie lokatorów budynki zostaną wyposażone w szybkie i ciche windy.

MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z:

  
  • pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19,97m2
  • sypialni 9,40m2
  • przedpokoju 2,28m2
  • łazienki 4,42m2
  • tarasu 
  • ogródka
MIEJSCE POSTOJOWE, GARAŻ:
  • Miejsce postojowe w garażu podziemnym 25 000,00 PLN
  • Miejsce postojowe naziemne odkryte 15 000,00 PLN
KOMÓRKA LOKATORSKA:
  • cena za mkw 4 000,00 PLN

Frajdę najmłodszym mieszkańcom i ich rodzicom sprawi kolorowy i bezpieczny plac zabaw z licznymi atrakcjami, zlokalizowany tuż przy samym budynku.


W sprzedaży znajdują się również mieszkania na wyższych piętrach z balkonami oraz 1 pokojem (cena za 1m2 to 8500zł), 3 pokojami (cena za 1 m2 6550zł) oraz 4 pokojami (cena za 1m2 to 6450zł) - z możliwością obniżki ceny za lokal i miejsce postojowe.


BEZ PODATKU PCC!!!

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY!!!

Tym Klientom, którzy w nowym mieszkaniu chcą korzystać z nowoczesnych technologii Smart Home, deweloper zaoferuje opcjonalny pakiet rozwiązań Appartme. To bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem za pomocą smartfona lub tabletu i spraw, by mieszkanie stało się smart. W ramach usługi można zyskać:

• Sterowanie oświetleniem - włączanie i wyłączenie, możliwość centralnego sterowania oświetleniem, zdalnie i lokalnie
• Sterowanie zaworem wody - otwieranie i zamykanie zaworu wody ciepłej i zimnej. Ochrona przed zalaniem
• Sterowanie ogrzewaniem - regulacja temperatury w całym mieszkaniu
• Pomiar temperatury - podgląd aktualnej temperatury w mieszkaniu
• Zarządzanie elektrycznością - włączanie i wyłączanie obwodów elektrycznych w mieszkaniu
• Pomiar zużycia energii i raporty o zużyciu - podgląd aktualnego i historycznego zużycia energii elektrycznej, raporty zużycia
• Sterowanie roletami wewnętrznymi - sterowanie poszczególnymi roletami każdego okna osobno

Poza w/w rozwiązaniami zastosowano również w mieszkaniach Home Management System, który obejmuje także monitoring wizyjny klatek schodowych, hali garażu, części wspólnych - placów, dojścia do budynku, wejścia na osiedle itp. oraz wideodomofon z systemem SOS.

ODDYCHAJ W NOWYM MIESZKANIU Z PAKIETEM ANTYSMOGOWYM

W trosce o zdrowie i komfort mieszkańców wprowadzono pakiet antysmogowy jako standard wyposażenia lokali w tej inwestycji. Zastosowanie nowoczesnych filtrów pozwoli każdemu oddychać czystym powietrzem we własnym mieszkaniu bez względu na jego jakość na zewnątrz.

Z pakietem antysmogowym można zyskać:

• Ochronę przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz alergenami
• Zabezpieczenie przed owadami za sprawą filtra, który eliminuje konieczność stosowania siatek przeciw insektom
• Wygodę i czas za sprawą intuicyjnej obsługi oraz szybkiego sposobu czyszczenia filtrów
• Stały dopływ czystego powietrza do mieszkania i to niezależnie od aury panującej na zewnątrz.


Mieszkanie będzie oddane do użytku w I kwartale 2021 roku.

Jeśli nie chcesz tak długo czekać, nie odpowiada Ci ta lokalizacja  - zadzwoń!
Znajdziemy dla Ciebie bezpłatnie inną nieruchomość, gdyż posiadamy w ofercie 90% rynku pierwotnego we Wrocławiu a także w okolicy.


Brak prowizji biura nieruchomości - kupujesz bezpośrednio od dewelopera!

Pomagamy przy udzieleniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania - bezpłatnie!

Zapraszamy serdecznie na prezentację!

Joanna Sidelnik
tel. 793993625


51.05899
17.05494
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń