fbpx

OKAZJA! Mieszkanie 104m2 , wysokie pomieszczenia

Polna
Cena:
329 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie 3 pokoje 104 m2 do sprzedania w Groblicach cicha okolica.

CENA 329 000 zł + 16 000 zł 13 m2 Garaż

Mieszkanie 104 m2 składa się z:
  • kuchnia otwarta na salon
  • salon
  • pokój 
  • antresola
  • łazienka
  • balkon
Mieszkanie z potencjałem: dla rodziny z dziećmi, osób lubiących duże przestrzenie, a także pod wynajem.
Lokal na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Plastikowe okna. Duży i ładny balkon. Na podłogach płytki oraz panele podłogowe. Sprzęt AGD w zabudowie. Budynek wybudowany w 2010 roku. Słoneczne, przestronne mieszkanie. Garaż indywidualny o powierzchni 13 m2.

Lokalizacja:
1km sklep osiedlowy
15km do Rynku we Wrocławiu
2km do przystanku PKP, z którego w 12 min można dostać się do Wrocławia

Pomoc w zakupie mieszkania na kredyt, współpracujemy z 15 bankami.

Zapraszam na prezentację
51.00652
17.18498
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń