fbpx

Działka budowlana w centrum Skowarcza

Daliowa
Cena:
88 000 zł
Opis nieruchomości
Urokliwe położenie działki. w centrum Skowarcza, miejscowości pomiędzy Różyny a Pszczółki, gmina Pszczółki.

Skowarcz położony jest  przy drodze krajowej 91; w niedalekiej odległości od Pruszcza Gdańskiego (10 km), do obwodnicy trójmiejskiej 6,5 km, a do centrum  Gdańska 25 km.

Działka pod zabudowę jednorodzinną o pow.997m2 w  bliskiej odległości od drogi asfaltowej (ok 100 metrów), z wygodnym dojazdem do szkół, pracy, sklepów etc.
Transport publiczny obsługiwany jest przez linie autobusowe nr. 3, 50, 850.

Działka narożna, w kształcie prostokąta, dojazd  od  asfaltowej drogi  przy  przy ul.Żuławskiej, następnie  gminną utwardzoną.
Teren płaski, podłoże żwirowe, nie ogrodzony, media  przy drodze.

Przeznaczenie:
29.MN,U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług -

a) Obowiązujące lub wiodące funkcje i obiekty oraz formy użytkowania
i zagospodarowania terenu:
- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojący budynek mieszkalny
jednorodzinny lub
- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami, wolnostojący budynek
mieszkalny jednorodzinny, rozumiany wg art. 3 ust. 2a ustawy Prawo
budowlane (Dz.U.2003.207.2016 z późniejszymi zmianami) lub
1 4
- zabudowa usługowa wolnostojąca, wolnostojący budynek rozumiany wg art. 3
ust.1 lit. a ustawy Prawo budowlane (Dz.U.2003.207.2016 z późniejszymi
zmianami).

Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.54.18647
18.6884
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń