fbpx

OKAZJA! Dwupoziomowy lokal 150m2

Księcia Józefa Poniatowskiego
Cena:
695 000 zł
Opis nieruchomości
Lokal komercyjny na ul. Poniatowskiego, dwa poziomy o łącznej powierzcni 150m2 
CENA: 4 633zł/m2 do negocjacji

Lokal komercyjny 150m2 składa się z:

Poziom 0, 80m2:
  • WC
  • korytarz
  • sala 1 podzielona oknami z możliwością usunięcia
  • schody do poziomu 2

Poziom -1, 70m2
  • wejście z zewnątrz 
  • korytarz
  • łazienka
  • sala 2
  • pomieszczenie pod schodami
  • pomieszczenie
Lokal znajduje się przy ruchliwej ul. Poniatowskiego blisko przystanku Bema. Składa się z dwóch poziomów o łącznej powierzchni 150m2, posiada bardzo dużą witrynę sklepową oraz dwa oddzielne wejścia. Przy lokalu znajduje się podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Zapraszam na prezentację

51.12101
17.04301
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń