fbpx

2 pok.oddzielna kuchnia, balkon, winda, NOWY DWÓR

Gubińska
Cena:
360 000 zł
Opis nieruchomości

Do sprzedania własnościowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53,9 m2 z balkonem.


OPIS OFERTY:

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane na Nowym Dworze, znajduje się na trzecim piętrze w 15-piętrowym bloku z windą.

Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Lokal jest po remoncie i w pełni wyposażony.
Mieszkanie zadbane, jasne, okna plastikowe, nowe drzwi wejściowe antywłamaniowe, balkon. Do mieszkania przynależy piwnica.

UKŁAD MIESZKANIA:

• salon18,7m2 - z wyjściem na zadaszony balkon
• sypialnia 10,5m2 
• osobna kuchnia (z oknem) 8,6m2
• łazienka 4,1m2
• przedpokój 9,2m2
• balkon 4m2

Mieszkanie jest dwustronne i rozkładowe.

STANDARD:

Mieszkanie jest po remoncie. Wymienione zostały podłogi, drzwi, położone gładzie.

Podłoga - mozaika parkietowa, płytki

Ściany - gładzie

Okna - PCV

Instalacje - wymienione

W cenie mieszkania pozostają meble kuchenne i sprzęt AGD (na gwarancji), dwie szafy typu komandor w przedpokoju oraz umeblowanie w pokojach. W salonie znajduje się 32-calowy telewizor.

BUDYNEK:

Blok 15-piętrowy z dwiema windami. Odnowiona elewacja budynku. 

LOKALIZACJA:

Bardzo dobra lokalizacja dla młodych ludzi, dla rodzin z dziećmi. Usytuowanie mieszkania pozwala na zaoszczędzenie czasu przy codziennych czynnościach, gdyż wszędzie jest blisko: przystanek komunikacji miejskiej, poczta, szkoła, przedszkole, plac zabaw dla dzieci, sklep spożywczy, Hala Strzegomska, kościół, centrum kultury, siłownia, stacja paliw. 1 km do centrum Fashion Outlet, 4 km do centrum miasta, 5 km do lotniska.
Na terenie osiedla dużo miejsc postojowych dostępnych dla mieszkańców.
Zamontowany domofon. Wejście do budynku monitorowane, w godzinach popołudniowych i nocnych przy wejściu jest ochrona. Podjazd przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz rodziców z wózkiem.

Doskonała komunikacja z pozostałą częścią miasta. Idealna propozycja jako mieszkanie na start, dla rodzin z dziećmi oraz jako inwestycja pod wynajem.

INFORMACJE DODATKOWE:

Czynsz wynosi około 550 zł. Mieszkanie jest bardzo jasne i ciepłe. Atutem są niskie koszty utrzymania.

Możliwość podpisania aktu przeniesienia własności w styczniu 2020r.


CENA 360.000,00 PLN

Pomagam przy udzieleniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania - bezpłatnie!  

Zapraszam serdecznie na prezentację!

Joanna Sidelnik
tel. 793993625
51.11406
16.95774
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń