fbpx

3 pokoje, duży balkon, winda, blisko SKY TOWER!

Powstańców Śląskich
Cena:
400 000 zł
Opis nieruchomości

Idealna lokalizacja - wejście bezpośrednio od Powstańców Śląskich obok SKY TOWER!

Do sprzedania 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na 4 piętrze z windą. W bloku 9 pięter.

Bardzo dobra lokalizacja 10 minut do Rynku. Do Uniwersytetu Ekonomicznego 3 minuty.

Mieszkanie składa się z:
  • Pokój 18 m2
  • Pokój 13,37 m2
  • Pokój 7,80 m2
  • Przedpokój 7,67m2
  • Korytarz 3,13 m2
  • Kuchnia 6,48 m2
  • Łazienka 2,6 m2
  • WC 1,16 m2
  • Balkon 7,40 m2
 
Bardzo jasne mieszkanie z oknami z dwóch stron - na wschód i zachód, w pokojach i na przedpokoju ładna mozaika parkietowa, w kuchni, łazience i wc kafle. Kuchnia oddzielna z oknem, osobno toaleta i łazienka, sypialnia od strony wschodniej i salon z wyjściem na duży balkon. 

Mieszkanie do generalnego remontu.
Parkiety z drewna dębowego wymagają cyklinowania. 
Mieszkanie przez świetną lokalizację układ pomieszczeń i łatwy stan do adaptacji jest wyjątkową okazją inwestycyjną.

Lokal 10 minut pieszo od rynku, 3 minuty od Uniwersytetu Ekonomicznego.

Liczne sklepy spożywcze oraz galerie handlowe Arkady Wrocławskie, Sky Tower, Pasaż Zielińskiego, Wroclavia.
Blisko do komunikacji miejskiej, liczne tramwaje oraz autobusy. 

Do dworca PKP, PKS - 10 minut pieszo.

Miejsce parkingowe:
przy budynku, parking zamykany na szlaban.

CENA: 400 000,00

Pomagam przy udzieleniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania - bezpłatnie! 

Zapraszam na prezentację!

JOANNA SIDELNIK
793-993-625
joanna.sidelnik@tektonproperty.pl51.09242
17.02021
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń