fbpx

Super okazja, nowa cena Kwartał Kamienic

Tandeta
Cena:
1 300 000 zł
Opis nieruchomości

„Kwartał Kamienic”, gdyż tak nazywa się ta inwestycja, umiejscowiona jest w samym sercu Głównego Miasta Gdańsk. 

Obejmuje ona przestrzeń pomiędzy ulicą Szeroką, Grobla II, Świętojańską i ulicą Tandety. 

Inwestycja znajduje się w okolicy kościoła św. Jana, do historycznego gdańskiego Żurawia mamy tylko 200m, a na ulicę Długą zaledwie 500m, czyli 5 minut pieszo.

W naszym urokliwym kompleksie na parterze znajdują się lokale usługowe, restauracje oraz strefa fitness dostępna dla właścicieli oraz ich gości, w której znajdziemy salę kardio, saunę, jacuzzi, siłownię, oraz pokój wypoczynkowy z bilardem.

Nasz apartament znajduje się na 3-cim, najwyższym piętrze, dzięki czemu zyskujemy piękny widok, również na Bazylikę Mariacką oraz promienie słońca od wczesnych godzin porannych w sypialniach i zachody słońca w salonie.

Sam apartament jest pięknie zaaranżowany i umeblowany.
Kuchnia w eleganckiej zabudowie z wysokiej jakości wyposażeniem, do tego rzeźbione meble, lustra, obrazy, lampy w całym mieszkaniu… a wszystko na bardzo wysokim poziomie.
Wyposażenie dodatkowo płatne. Warunki zakupu do ustalenia.


Z balkonu widzimy dziedziniec oraz starówkę, a okna z sypialni wychodzą na pobliskie uliczki, co jest gwarancją spokoju, ciszy i dobrego snu…

Co ciekawe, siedząc w salonie jedyne, co słychać, to szumiąca woda z dziedzińca,
a to bardzo uspokaja i podnosi komfort wypoczynku.

Bardzo istotne:
Do apartamentu przynależą aż 2 miejsca postojowe w hali garażowej na poziomie -1 ( zakup miejsc obligatoryjny w kwocie  łącznej 70 000 zł).
Dodatkowo do dyspozycji właściciela dostępna jest komórka lokatorska. (5,20m2)

Inwestycyjnie...
Apartament pracuje w najmie krótkoterminowym i wynajmuje się coraz lepiej przynosząc właścicielowi stały roczny zysk.


Ten apartament jest doskonałym miejscem zarówno do mieszkania, jak również, jako bezpieczna i profitowa lokata kapitału.
  • Cena do negocjacji
  • Super lokalizacja
  • Apartament zlokalizowany jest w samym centrum Starego Miasta Gdańsk
  • Apartament posiada komórkę lokatorską w cenie
  • Do apartamentu przynależą 2 miejsca postojowe dodatkowo płatne
  • Budynek wybudowany z dbałością o szczegóły, monitorowany, chroniony, ze strefą spotkań sąsiedzkich, strefą wellness i spa, windą, halą garażową z apartamentu rozpościerają się piękne widoki apartament słoneczny

Więcej zdjęć na temat inwestycji znajdziecie Państwo na stronie dewelopera
http://www.inpro.com.pl/kwartal-kamienic/o-inwestycji/lokale-uslugowe

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Zapraszam do kontaktu i na prezentacje.
54.35138
18.65539
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń