fbpx

Nowe osiedle we Wrzeszczu, 3 pokoje, 10 min plaża

Grudziądzka
Cena:
552 500 zł
Opis nieruchomości
Jeśli cena jest dla Ciebie za wysoka, zaproponuj swoją i powiadom mnie.

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 55,25 m2. Zajezdnia Wrzeszcz to osiedle, które łączy sąsiedztwo morza i natury z doskonałym położeniem blisko centrum. 
Nad morze spacerkiem 10 minut

BUDYNEK
Do ceny apartamentu należy doliczyć miejsce w hali garażowej 35000 PLN oraz komórkę lokatorską 10000 PLN
INWESTYCJA:
- innowacyjny system zarządzania mieszkaniem ROBYG SMART HOUSE,
- całodobowy monitoring oraz eleganckie lobby z portierem,
- place zabaw dla dzieci,
- wewnętrzna strefa fitness,
- siłownia,

LOKALIZACJA
Zajezdnia Wrzeszcz to nowoczesne, ekskluzywne osiedle o nadmorskim charakterze. W pobliżu molo w Brzeźnie, park nadmorski Reagana.
Sprawny, komfortowy dojazd do Gdańskiego Śródmieścia oraz Centrum Biznesowego w Oliwie, Szkół Wyższych (PG, UG).
Przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy.

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz- planowany termin oddania budynku do użytku to I kwartał 2020r.  

Skontaktuj się ze mną, podejmij współpracę, pomogę zrealizować Twój cel


54.3754
18.60912
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń